هشت مارس روز زن

8 مارس گرامی

 

 2eex2mr2

به زودی گزارش جلسه در سایت قرار می گیرد

Advertisements

82 پاسخ to “هشت مارس روز زن”

 1. کمپین کرمان Says:

  به خاطر تاخیر پوزش…

 2. secular Says:

 3. secular Says:

  پرچم شیر و خورشید پرچم ملی است?????????????????

  آیا چون پدرانمان خط میخی داشته اند ما نیز میبایست از آنان الهام گرفته و خط میخی بنویسیم ? هر نسلی خود سمبل و عدالت خویش را بتصویر میکشد !!! جوانان خردمند ایرانزمین هیچ خط قرمزی را برسمیت نمیشناسند.
  زیر پرچم شیر و خورشید نشان و الله نشان جان بسیاری از فرزندان ایرانزمین را ستاندن!!!
  این نسل خردمند و جوان ایرانزمین خواهد بود که جامعه مدنی را نهادینه خواهد کرد و سمبل روی پرچم را بتصویر خواهد کشید!!
  جنبش تحولخواه سکولار

  —————————-

  این جنبش از ایران آغاز گشته و متعلق به نسل خردمند جوان ایرانزمین است.
  این جنبش دارای فلسفه حرکت و مبارزه است از اینرو سمبل مبارزه را خودش بتصویر خواهد کشید. نماد جنبش پرچم سبز است !!! و بهمراهی احزاب کلاسیک ایدئولوژیک نیز احتیاجی ندارد !!! مبارزه بدون مرز بندی, انقلاب ۵۷ را رقم خواهد زد از اینرو ما باحاکمیت ولایت اوباش و تمامی یدئولوژیها و سلطنت طلبان مرزبندی داریم !!! این جنبش میرود که با حذف تمامی واسطه ها (احزاب کلاسیک ایدئولوژیک ) قدرت سیاسی و ثروت ملی را از آن خود کند و جنبشهای مدنی و سندیکایی فراایدئولوژی را بعنوان احزاب مدرن سیاسی-مدنی جامعه مدنی جانشین آنان کند !!

  _______________________

  نتیجه ۱۰۰ سال فعالیت بیهدف باعث استحکام حاکمیت جبر گردید چرا که تهی مغزان خود را در مقام اندیشمند قرار دادند و بجای راه سر از چاه در میاوردند. و امروز بمدد از خودآگاهی جنبشهای مدنی و سندیکایی فراایدئولوژی رشته کار از دست جاهلان چپ و راست خارج گشته که انزوای کج اندیشان و ولایت اوباش را دوچندان نموده است!!!
  جنبشهای مدنی و سندیکایی فراایدئولوژی با بستن گاردهای خویش بر روی تفکرات دگماتیسم و منجمد, در انتخاباتی شرکت کردند که از یکسو دنیا را به تحسین وادار نمود و از سوی دیگر نه بزرگی به ولایت اوباش و تمامی احزاب گفت.
  و میرود دست تمامی احزاب کلاسیک ایدئولوژیک ، و سیستم رهبری و شاهنشاهی را از ایرانزمین کوتاه کند

 4. secular Says:

 5. secular Says:

  به جای همه امام جمعه های دائم و موقت
  خطبه های نماز این جمعه را
  اجازه بدهند پدر مهدی بخواند
  بابک داد

  در هفته اول مردادماه، سی و چند روز بعد از کوچ اجباری از خانه و اختفاء و زندگی مخفی، پسرم دچار «گوش درد» شدیدی شد و نیمه های شب، مجبور شدم او را به درمانگاه شهرستانی که آن روزها در یکی از خانه های آن مخفی شده بودیم ببرم.

  داخل درمانگاه، پیرمرد رنجوری را دیدم که زیر دستان پسرک نوجوانش را گرفته و نرم نرمک او را از درمانگاه بیرون می آورد. کمکش کردم. پسرش نمی توانست راه برود و خودش هم جانی نداشت کوله اش کند. من زیر بغلش را گرفتم و تقریبا» از زمین بلندش کردم و با خودم کشاندم. چند تاکسی ایستاده بودند اما رقمهایی گفتند که لابد برای پیرمرد زیاد بود و داشت پا به پا میشد. خواستم پولی به او بدهم اما دیدم پسرم از داروخانه درمانگاه بیرون آمد و داروهایش را که خریده بود، نشانم داد که یعنی برویم. دکتر به او گفته بود گوشش عفونی شده و با آنتی بیوتیک خوب می شود و چیز خطرناکی نیست.

  به پیرمرد گفتم خودم میرسونم تون. او و پسرش را نشاندم صندلی عقب و راه افتادیم به سمت حومه جنوبی شهرستان. آرام با اشاره دستش مسیر را نشانم می داد. خیابانها خلوت بود و تند می راندم. پسرش ۱۷ یا هجده ساله به نظر می رسید. گفتم:« اسمت چیه جوون؟» پدرش زیر لب جواب داد:«مهدی!» بعد انگار با خودش گفت:«یا مهدی صاحب الزمان! خودت تقاصشو بگیر!» گفتم:«ایشالا چیزیش نیست! مهدی جان! تو باید مقاوم باشی! چیه مثه پیرمردا شدی؟ محکم باش!» گفتم:« تصادف بوده؟ لابد با موتوری چیزی شیطنت کردی ها!» و لبخندی زدم تا فضا عوض شود. اما مثل اینکه همان شوخی من، یک چیز تلخ را در این پدر و پسر زنده کرد. از توی آینه نگاهشان کردم. دیدم پیرمرد اشک می ریزد و پسرش به هم ریخته! برگشتم به پسرم نگاهی کردم. او هم تلاشش را کرد تا فضا را عوض کند، برگشت و از «مهدی» پرسید:« چندسالته مهدی؟ پیش هستی (پیش دانشگاهی) یا سّوم؟» پسرک باز جوابی نداد. در سکوتی سنگین رسیدیم به خانه آنها. وقتی پیرمرد خواست پسرش را از ماشین پیاده کند، زیر لب چیزی گفت که بدنم را لرزاند. به لهجه محلی گفت. چیزی شبیه اینکه «چه خبر از دل من داری یا مهدی»!؟

  تا در خانه کمکشان کردم و ناله های ریز «مهدی» زیر گوشم بود. گفتم نگفتی چش شده؟ تصادف کرده؟ عمل کرده؟ چی شده؟ پیرمرد اشک می‌ریخت! فقط آه می کشید و زیر لب نفرین می کرد.کنجکاو شدم بدانم.

  پسرم را بردم و گذاشتم خانه پیش خانواده مان و دوباره راه افتادم سراغ خانه پدر «مهدی»! به پیرمرد گفته بودم می روم و بعد می آیم و او هم مخالفتی نکرده بود. خواستم برایش مرهمی باشم. می توانستم اقلا» گوش خوبی برای شنیدن حرفهایش باشم. از گفتگو با مردم شهرهایی که سفر می کنم، خیلی چیزها یاد گرفته ام. تلخ یا شیرین، فرقی ندارد. هر کجای این سرزمین، شیرینی آشنایی با مردم و تلخی ستمی که هر کدام به نوعی می کشند، برایم سرشارند از تجربه ها. گاهی چیزی که می نویسم، حرف کسی است که در همدان برایم گفته، یا درددل کسی است در شمال یا اصفهان. خیلی از اینها دیگر حرفهای شخص من نیستند.حرفها و دردهای مردمانی است که اینجا و آنجا می بینم. مردمی که سهراب سپهری آرزو کرده بود«کاشکی این مردم، دانه های دلشان پیدا بود!» و بلافاصله دریافته بود که اگر بتواند دانه های دل خونین مردم را مانند دانه های انار ببیند، شاید تحملش آسان نباشد: «می پرد در چشمم آب انار!» این روزها، دانه های دل مردمان بسیاری را دیده ام، که سرخ بوده اند و خونین! و «غم»، در دانه های دل خونین خیلی از آنها پیداست! شاید برای همین است که من و پیرمرد، زود جور شدیم و او سفره دلش را برایم باز کرد. تو گویی همدیگر را سالهاست می شناسیم.

  وقتی رسیدم، خواهر بزرگ «مهدی» در را باز کرد. نمی دانم چرا مرا «آقای دکتر!» صدا کرد. دیگر این کلمه از زبانش نیفتاد. من هم مخالفتی نکردم. «عاقله زنی» حدودا» ۴۶ ساله بود که غمی بزرگ در چشمهایش بود. فقط او و مهدی و پدر پیرشان در خانه بودند. چند سالی بود که مادرشان مرحوم شده بود و مهدی از کودکی، مادر نداشت و این خواهر دلسوز، برایش مادریها کرده بود. اینکه از کجا شروع کردیم به صحبت و چطور بحث را کشاندم به مریضی «مهدی» و چطور پیرمرد اعتماد کرد سفره دلش را برایم پهن کند، طولانی است. بماند.

  بحثهای حاشیه ای را حذف می کنم و سرگذشت دردناک پسر ۱۸ ساله ای را می گویم که حالا رنج عفونت روده و آسیب جدی مقعد امانش را بریده و افسردگی شدیدی دارد و بخصوص خطر بیماری مهلک ایدز هم تهدیدش می کند. بدتر از همه اینکه، از علت این بیماری و این جراحتها، حتی خجالت می کشند به فامیل خود هم حرفی بزنند. اما گشودن عقده دل برای یک مرد غریبه، حداقل این خوبی را دارد که دل آدمی را سبک می کند. پاید پیرمرد به همین دلیل، حرفهای دلمه شده روی دلش را با من گفت و کمی سبک شد.

  ***

  مهدی پارسال با پسر دائی اش به تهران رفت تا کار پیدا کند. چندجایی کارگری کردند و بالاخره در یک پیتزافروشی در خیابان آزادی کاری پیدا کردند و شبها همانجا می خوابیدند. مهدی درسش را نتوانسته بود ادامه بدهد. عکس خندان او روی طاقچه، زمین تا آسمان با این پسرک پژمرده و زرد و افسرده حال فرق داشت. در عکس زیبا و خندان بود، با چشمانی براق و حالا پیرمردی شده بود که فقط موهایش سفید نشده باشد؛ فرتوت و پژمرده.

  مهدی روز ۲۵ خرداد به دستور صاحب پیتزافروشی، از عصر مغازه را تعطیل می کند و از پشت شیشه ها بیرون (راهپیمایی سکوت ۲۵ خرداد) را نگاه می کند. یک پارچه سبز هم به مچش بسته بود و مهندس موسوی را دوست می داشت. پسر دائیش گفته او مغازه را سپرد و رفت توی پیاده رو و کم کم با موج مردم راه افتاد و دور شد. از آن به بعد پسر دائی، خبری از مهدی نداشت تا بعد از ۲۳ روز سرگردانی پدر مهدی در کلانتریها و دادگاهها، به قول خودش:«یه تیکه گوشت کبود و مریض به ما تحویل دادن و گفتن این پسرت! زود برگردونش شهرستان وگرنه …» تهدیدش کرده بودند هیچ چیزی از زندانی شدن پسرش و «چیزهای دیگر!» به کسی نگوید و آن پیرمرد بدبخت هم نگفته بود و حالا هم داشت برای اولین بار، با من درددل می کرد چون «بالاتر از سیاهی هم مگه رنگی هست؟»

  مهدی روز اول، تب داشت و هذیان می گفت. با دیدن خون فراوان در ادرار و مدفوعش، دکتر درمانگاه برایش چند آزمایش نوشت و معاینه های دقیق تری کرده بود. بعد از اینکه دکتر معالج،«یواشکی» به پدر مهدی هشدار داده بود که « طبق آزمایشهایی که کردیم، پسرت را یک یا چند مرد، با زور مورد تجاوز جنسی قرار داده اند!» پیرمرد از حال رفته بود. «پارگی شدید مقعد» بعد از بارها تجاوز و خونریزی، مقعد و روده های او را دچار عفونت شدید کرده بود و بر اساس این ظواهر مشکوک، دکتر درمانگاه می خواست «مقامات قانونی» و کلانتری را در جریان «احتمال یک جرم» مثل زورگیری و تجاوز به عنف قرار بدهد که پیرمرد، ماجرای «زندانی بودن پسرش» را گفته بود و کاغذ آزادی پسرش را نشان دکتر داده بود. دکتر شوکه شده بود و پیرمرد گفته بود دیگر از مقامات قانونی و پلیس و مأمور می ترسد و پسرش بدتر از او شده:«وقتی داشتیم از درمانگاه می رفتیم، هنوز رنگ صورت آقای دکتر، مثل گچ سفید شده بود! فهمیده بود همین مأمورای قانون(!)، این بلاها رو سر مهدی آوردن!»

  مهدی از اتفاقات روزهای زندانش، خیلی کم حرف زده بود. چندباری هم که می خواست برای پدرش شرح روزهای زندانش را بگوید، از شدت هق هق از حال رفته بود و حرفهایش ناتمام مانده بود. ظاهرا» بعد از پایان راپیمایی، در درگیری های خیابان آزادی، مهدی در میان جمعی از معترضان و بسیجیان قرار می گیرد و هول می کند. چندین باتوم می خورد و تا به خودش می آید، بدست چند بسیجی می افتد و حسابی کتکش می زنند. بعد او و عده ای جوان دیگر را سوار ماشینی کرده و به جایی برده اند که بر اساس مشخصاتی که گفته بود باید «کمپ کهریزک» بوده باشد. چیزهایی که از سوله ها و قفسه های فلزی و … گفته بود، کسانی به پدرش گفته بودند : کمپ کهریزک» بوده. آنجا تعداد بسیاری از دستگیرشدگان را در قفسه های فلزی زندانی کرده بودند و خوراک روزانه زندانیان، کتک و کابل و آویزان کردن از پاها و شکنجه های دیگر بود. فردای دستگیری، یک مأمور می آید و مهدی و یک پسر دیگر را با کتک بیرون می برد. جلوی بقیه زندانیان فریاد می زده:«همتونو مثل اینا می‌بریم و می…نیم!» مهدی صدای یک مرد دیگر را شنیده که گفته: « ببرید حامله شون کنید این بچه قرتیا رو!» مهدی را به اتاقکی بردند که در فقره اول، مورد تجاوز یک مأمور قوی هیکل قرار گرفته و در حین تجاوز، از هوش رفته. بعد دوباره و دوباره. در همان روز، بیشتر از چهار مرتبه او را مورد تجاوز قرار داده بودند و خونریزی او چنان شدید بوده که به سلول فلزی و داغی منتقلش می کنند که کوچکتر بوده و به غیر از «مهدی»، سه چهار پسر جوان دیگر با جراحتهای شبیه به او در آن زندانی بوده اند. مهدی گفته «کف سلول پر از خون و پر از مگس و بوی تعفن بوده! و یکی از بچه ها انگاری از دیشب مرده بود و مأمورها نفهمیده بودند!»

  مهدی و چندین جوان دیگر، در طول حدود دو هفته در کمپ کهریزک، برای «آدم شدن!» و «ادب شدن!» بارها مورد تجاوز مأموران قرار گرفته بودند و در نهایت او را به بیمارستانی که نامش را نمی داند، منتقل کردند. بعد از شتسشو و بخیه پارگی مقعد، او را بدون بستری در بخش، به زندان ناشناخته دیگری در داخل شهر تهران برده اند و بعد از حدود هفت روز گرسنگی و باتوم روزانه(!)، بالاخره او را به قید ضمانت کتبی مبنی بر «اقرار به خوش رفتاری مأموران زندان!» و تعهد به «عدم شرکت در هرگونه تجمع و راهپیمایی ضد نظام!»، به پدرش تحویل دادند.

  پدر بیچاره بی آنکه از واقعیت جراحتهای مهدی خبردار باشد، پیکر نیمه جان پسرش را با اتوبوس به شهرستان محل زندگیشان منتقل می کند و بعد از یک روز، با معاینه دکتر درمانگاه، متوجه اصل جنایتها می شود.

  حالا مهدی افسرده و با نگاهی بی روح و خیره به نقش و نگارهای قالی، در بسترش خوابیده بود. آن عکس کجا؟ و این چهره زرد و تکیده کجا؟ خواهرش گوشه اتاق نشسته بود و زیر چادرش ضجه میزد و نفرین می کرد. آقای خامنه ای و احمدی نژاد را نفرین می کرد. چنان پر سوز نفرین می کرد که من از نفرین هایش ترسیدم و بر خود لرزیدم و مو بر بدنم راست شد.

  آن روز گمانم اول ماه شعبان بود. پدر مهدی زیر لب ذکر «یامهدی» می‌خواند و دعا می کرد تا نیمه شعبان، روز ولادت حضرت مهدی، مسئولان نظام تقاص این ظلم و این جنایت کثیف را پس بدهند. نمی دانم آن عدالت گستر جهان،«مهدی موعود عج» چه نگاهی به ستمکاری و جنایات نایب خودخوانده اش دارد؟ آیا آن «مهدی» به چشمان بیروح و بدن مجروح این «مهدی» نگاهی کرده؟ و اگر نگاهش کرده، چه حالی پیدا کرده است آن امام غایب؟

  وقتی از خانه پدر «مهدی» بیرون آمدم، ساعت حدود چهار صبح بود. با پیرمرد کلی رفیق شده بودم. اما هرچه اصرار کرد نماندم. دلم گرفته بود و باید می زدم بیرون. نفسم در نمی آمد. گمانم یک جای مسیر را اشتباهی رفتم و رسیدم به یک گندمزار. نمی دانم برق رفته بود یا آنجا آنقدر تاریک بود که هیچ نشانی برای یافتن مسیر به چشمم نمی خورد. «شبی تاریک و…» جاده را برگشتم. باز تاریکی بود. ایستادم. به آسمان نگاه کردم. بدنبال یک «کوکب هدایت» در آسمان شب چشم می دواندم. چرا این سرزمین، از سیاهی ستم و ظلم، چنین تاریک شده؟ چرا نوری از هدایت نمی آید؟ ما به جبران کدامین اشتباه، اسیر این سیاهی شده ایم؟ کجای مسیرمان را اشتباه رفته ایم؟ سرم را گذاشتم روی فرمان و گریستم.

  قبل از رفتن، با تلفن همراهم، از «مهدی» چند عکس گرفتم. از پرونده پزشکی اش، از برگه آزادیش. به این بهانه که یک آشنا دارم برای رسیدگی! و قول شرف دادم برای حفظ جان مهدی و خانواده اش، عکسها را به «مقامات مسئول!» نشان ندهم. ببینید ظلم تا کجاست که مردم از همین «مقامات مسئول» می ترسند و این خانواده زخم خورده، مثل عزرائیل از مأموران نایب امام زمان وحشت دارند! «مهدی» هنوز جلوی نظرم است؛ با همان چشمان بی روحش و زندگی اش که «نابود» شده و صدها تن مانند او که شاید داستانشان، در دلهایشان مدفون و مکتوم است و راز خود را با هیچکس نخواهند گفت، از ترس آبرو یا تهدید مقامات مسئول! این عکسها را برای ارائه به دادگاهی نگه می دارم که مطمئن هستم به زودی برای محاکمه جنایتکاران تشکیل می شود. می گویم مطمئنم!

  اگر می پرسید چرا چنین مطمئن هستم؟ خودم هم نمی دانم چرا؟ فقط می دانم ارکان بارگاه الهی، بیش از این نمی تواند در مقابل نفرین جانگداز پدر و خواهر رنجدیده «مهدی» و آه خود او تاب بیاورند. آن ضجه هایی را که من شنیدم و هنوز مرا هم می لرزاند، خیلی زودتر از اینها صبر خدا را لبریز می کنند و با «همت مردم»، بساط ظلم این نظام فاسد در هم خواهد پیچید. اطمینان من، از تاثیر سوز آن ضجه هاست!

 6. secular Says:

  سروران گرامي,

  بيداري روند زايش است که از درون آغاز ميگردد و در برون امتداد ميابد تا انديشه ها و روانها را دگرگون سازد و به مدنيت, دمکراسي و حقوق بشر رسد. در فرهنگ سکولاريسم آدمي پيوسته به زمان است که بنا بر پسند زيستن مي زييد زيرا پسند با نياز همسان است که طبق يک معيار و آموزه ثابت نيست.

  منطق قدرت مطلق, زور عريان است که با توجيه همراست. از اينرو ايدئولوژيها آدمي را محکوم به سرنوشت و مسير تاريخي, در جهت نيل به جامعه آرماني ميدانند و آنان که ميخواهند مسير تاريخ را بر اساس پسند خويش منحرف سازند, استراتژيک فنا ميسازند.

  در عصر مدرنيته دمکراسي بر اساس منشور حقوق بشر ارزشيست که بر حقوق و قراردادهاي مدرن اجتماعي استوار است که بدون پروژه روشنگري نهادينه نميگردد.
  پروسه روشنگري حاصل فعاليت جنبشهاي مدني و سنديکايي در امر آموزش و اطلاع رساني سريع, دقيق و گسترده و همچنين گسترش مسوليت پذيري افراد جامعه براي کسب حقوق مدني خويش است!!!

  در شرايط کنوني جامعه مدني ضمن استيصال عمق حاکميت ولايت ديکتاتوري شاهنشاهي فقيه ، عمق مبارزاتي خود را شکست ناپذير ساخته است و شرايطي را پيش آورده است که ضمن حفظ زيربنا, ميبايست مبارزات را بشکل رو بنايي پيشبرد که شامل فعاليتهايي گسترده دسنتراليست که بحرکتهاي وسيعي اجتماعي ختم گردد . جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي نقش مولد شور و شوق جهت مبارزه خردمندانه براي حذف آخرين بازوهاي سرکوب ولايت اوباشند.

  سنديکاها, کانونها ،انجمنها و هسته ها که در يک رديف کاري قرار دارند ميبايست همکاري تنگاتنگي داشته باشد که اين اولين گام در راه شکل گيري احزاب مدرن مدني-سياسي جامعه مدني خواهد بود!!!

  حرکت خردمندانه و مدرن جامعه مدني ايرانزمين براي کسب قدرت سياسي و ثروت ملي, بدون تکيه بر قيم ها و احزاب کلاسيک ايدئولوژيک, نه تنها جهان و فلاسفه را بشگفتي وا داشته بلکه حاکميت ولايت اوباش درمانده از اين خودآگاهي جنبش سبز ايرانزمين تا آنجا پيشرفته که فلاسفه و روشنفکران جهانرا نيز شريک مبارزات دانسته و به ميز محاکمه کشانده است.

  گرامي باد ياد شهداي 28 مرداد 58 و کودتاي 28 مرداد 32
  گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
  زنده باد فرزندان ايرانزمين
  زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
  arezu
  28/5/88

 7. secular Says:

  نوروز: یکی از پرسنل زحمت کش بهشت زهرای تهران به خبرنگار نوروز گفت: «در روزهای ۲۱ و ۲۴ تیرماه جنازه هایی بدون نام و مشخصات و تحت تدابیر شدید امنیتی، به این قبرستان آورده شده و با صدور اجباری جواز دفن برای آنها در قطعه ٣۰۲ به خاک سپرده شده است.
  با پیگیرهای خبرنگار نوروز از بهشت زهرای تهران، روز بیست و یکم تیرماه از بین جوازهای دفن صادر شده در آن قبرستان، ۲٨ جواز بدون ذکر نام و نام خانوادگی صادر شده و همگی در قطعه ٣۰۲ به خاک سپرده شده اند. ۲۴ تیرماه نیز ۱۶ جواز دفن با شرایط فوق صادر شده است.
  گفتنی است سایت نوروز در تاریخ ۲۴ تیرماه نیز به نقل از خانواده یکی از شهدای حوادث اخیر، از وجود ده ها جنازه در سردخانه ای در جنوب غربی تهران خبر داده بود، که با تحویل جنازه های منجمد به خانواده ها در روزهای بعدی این خبر تا حدودی مورد تائید قرار گرفت.
  لازم به ذکر است، اجساد در سردخانه های پزشکی منجمد نمی شود اما به دلیل اینکه این جنازه های در سردخانه های صنعتی نگهداری شده بودند، اجساد منجمد شده و به فرم خود را از دست داده بودند.
  به نظر می رسد پس از دیده شدن جنازه های شهدا در سردخانه های صنعتی و وحشت از انتشار اخبار آن توسط خانواده ها، جنازه ها بدون شناسائی به بهشت زهرا برده شده و به خاک سپرده شده اند.
  پی گیری خبرنگار سایت نوروز از مسئولین بهشت زهرا در روزهای اخیر بی نتیجه بوده است و هیچکدام از آنها حاضر به پاسخگویی در مورد این اجساد نبوده اند. با اینحال با همکاری برخی از پرسنل آن سازمان با خبرنگار نوروز، شماره جواز دفن شهدایی که بدون نام در قطعه ٣۰۲ به خاک سپرده شده اند در اختیار سایت نوروز قرار گرفته است که در صورت لزوم منتشر خواهد شد

 8. secular Says:

  http://www.bahrammoshiri.com/home/?lang=fa

  08/24/2009
  nam ha ra yadasht konid

 9. secular Says:

  افشای جزئيات بیشتری از دفن مخفیانه اجساد در بهشت زهرا

  مردم تهران می توانند با حضور در بهشت زهرا و در قطعه 302 که در قسمت جدید قبرستان ضمن مشاهده این قبور به مقام این شهدا ادای احترام کنند. پایگاه اطلاع رسانی نوروز در روزهای آینده و در زمان مقتضی تصا…ویر و فیلمهای دریافتی در مورد این واقعه را منتشر می کند.

  2767-2866-2815-2649-2581-2553-2691-2619-2461-2747-2857-2704
  2618-2674-2698-2615-2673-2705-2699-2584-2075-2063-2494-2530-2310-2476-2513-2596
  2257-2288- 2233-2273-2411-2247-2079-2164-2172-2199-2196-2053-1920-1903-1898-2040

 10. secular Says:

  افشاگری فرزند يک کارمند بهشت زهرا: در شبهای 22 . 23 و 24 تيرماه در بهشت زهرا چه گذشت؟
  *پريشب ( 22 تير ) وقتی وارد محوطه بخش شدم تعداد زيادی حدود 30 جنازه کاملا منجمد رو تو محوطه خوابونده بودن که يخشون آب بشه…امشب هم ..تعداد 4 برابر شب گذشته بود! بيش از 100 نفر!!. به ما ( بخش خانمها ) تعداد 23 جنازه بی نام و نشان را تحويل دادند…در بين آنها دخترانی بودند که زير بيست سال سن داشتند
  http://www.roshangari.net/as/sitedata/20090826104114/20090826104114.html

  ———————————

  وبلاگ به سوي ازادي نقل از استاد بهرام مشيري :
  ارغوان دختر 18 ساله و برادرش زاهد 20 ساله فرزندان دكتر محمود شكرابي در 30 تيرماه در روز اعتراضات شهر اصفهان در حالي كه قصد رفتن به خانه مادر بزرگ مريضشان را داشتند توسط مزدوران جمهوري اسلامي دستگير مي شوند
  در حال شكنجه برادر از دختر ميخواهند لخت شود دختر براي نجات برادر لخت ميشود برادر از هوش ميرود دختر بينوا را مورد تجاوز وحشيانه قرار ميدهند برادر به هوش ميايد شروع به فرياد و ضجه ميكند در جلوي خواهر برادر را ميكشند
  دختر بينوا رواني چهار دست و پا راه ميرود پير, ديوانه, صداي حيوانات نشان ميدهد و در استانه مرگ ميباشد
  مزدوران و متجاوزان بنام مسلم و غيبي مي باشند
  دكتر شكرابي در ابتداي انقلاب و توطيه استعمار نوين ساليان زيادي به جرم بهايي بودن در زندان شيراز بوده و پس از ازادي به اصفهان مهاجرت مي كند و از پزشكان خير و خوشنام اصفهان مي باشد

  ما خواهان حکم اعدام براي:
  علی خامنه ای- احمدی نژاد،
  مجتبی خامنه ای،
  احمد جنتی،
  مسئولین دفتر سیاسی سپاه،
  حسین شریعتمداری،
  شاهرودي,
  مصباح يزدي ,
  رادان,
  سرلشگر فیروزآبادی،
  عزیز جعفری،
  طائب، ذوالنوری،
  رادان،
  احمدی مقدم،
  نقدی،
  مرتضوی
  و همه جنایتکاران دیگری که دست به دست هم دادند خون فرزندان ايرانزمين را بزمين ريختند و در تجاوزها و شکنجه ها دست دارند

 11. secular Says:

  http://www.autnews.cc/node/1968

 12. secular Says:

  خامنه اى، مسئول سرگوب و خونهای ريخته شده : در حوادث پس از انتخابات جنایاتی انجام شد و قطعا با آنها برخورد خواهد شد!

  راديو فردا : على خامنه اى، رهبر ايران، روز چهارشنبه با بیان اينكه «در حوادث پس از انتخابات تخلفات و جناياتى صورت گرفته است كه به طور قطع با آنها برخورد خواهد شد» وابستگى رهبران اعتراض ها به بيگانگان را رد كرد.
  بر اساس گزارش خبرگزارى هاى ايران، رهبر جمهورى اسلامى در ديدار با اعضاء و نمايندگان تشكل هاى مختلف دانشجويى با اظهارات چند دانشجو روبرو شد كه بر «لزوم برخورد و محاكمه مجرمان پشت پرده حوادث اخير» تاكيد كرده بودند.
  به نظر مى رسد اشاره اين افراد به مير حسين موسوى و مهدى كروبى، نامزدهای معترض انتخابات، و محمد خاتمى، رييس جمهور سابق، است كه اصولگرايان تندرو در دو ماه گذشته در واكنش به اعتراض هاى خيابانى آنها را هدف حملات شدید خود قرار داده اند.
  آيت الله خامنه اى در اين زمينه گفته است: در مسائلى با اين درجه از اهميت، نبايد با حدس و گمان و بر اساس شايعه حركت كرد.
  وى افزوده است: «در مسائلى به اين اهميت، دستگاه قضا بايد بر اساس دلايل محكم قضاوت كند و حتى اگر براى بسيارى از شايعات، شواهد و قرينه هايى وجود داشته باشد اين شواهد نمى تواند مبناى قضاوت قرار گيرد.»
  رهبر جمهورى اسلامى ايران بدون نام بردن از فرد يا گروهى گفت: «من پيشقراولان حوادث اخير را به دست نشاندگى بيگانگان از جمله آمريكا و انگليس متهم نمى كنم چرا كه اين موضوع براى من ثابت نشده است.»
  اين اظهارات در حالى مطرح مى شود كه در كيفرخواست دادستانى تهران عليه متهمان «كودتاى مخملى» بارها از نامزدهاى معترض انتخابات به عنوان عوامل پشت پرده نا آرامى هاى پس از انتخابات و وابسته به نيروهاى خارجى نام برده شده است.
  افراد و گروه هاى نزديك به اصولگرايان تندرو بويژه روزنامه كيهان كه زير نظر نماينده ولى فقيه اداره مى شود در اظهارات و مطالب خود خواستار محاكمه و مجازات مير حسين موسوى و مهدى كروبى شده اند.
  نامزدهاى معترض مى گويند كه در انتخابات رياست جمهورى دهم تقلب هاى گسترده اى صورت گرفته و دولت محمود احمدى نژاد مشروعيت ندارد.
  اين در حالى است كه آيت الله خامنه اى يك بار در نماز جمعه روز ۲۹ خرداد و بار ديگر در روز ۱۲ مردادماه – تنفیذ حکم ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد- از «حضور بى سابقه» مردم ايران در انتخابات ستايش كرد و نتايج آن را سالم و بدون خدشه دانست.

  «تخلفات و جنايات» پس از انتخابات
  رهبر جمهورى اسلامى ايران در بخش ديگرى از سخنان خود گفته است: «در حوادث پس از انتخابات تخلفات و جناياتى صورت گرفته است كه به طور قطع با آنها برخورد خواهد شد.»
  به گفته وى، «از اولين روزها دستور اكيد داده شد كه ضمن مراقبت و دقت لازم با اين گونه مسائل برخورد قاطع شود.»
  اعتراض هاى خيابانى به نتيجه انتخابات در ايران با سركوب گسترده نيروهاى نظامى، انتظامى و بسيج روبرو شد و در تيراندازى به معترضان، بر اساس آمار رسمى، حداقل ۳۰ نفر كشته شدند.
  اين در حالى است كه عليرضا بهشتى، مشاور ارشد مير حسين موسوى و عضو كميته مشترك اين نامزد و مهدى كروبى مى گويد كه اسناد و مدارك مربوط به قتل ۶۹ نفر را به كميته ويژه مجلس ارائه كرده است.
  در روزهاى پس از بازداشت گسترده فعالان سياسى، مدنى و مردم عادى به اتهام ايجاد «اغتشاش»، گزارش هاى زيادى درباره بد رفتارى با زندانيان، ضرب و جرح آنها، شكنجه و قتل تعدادى از دستگير شدگان منتشر شد.
  تاييد قتل پسر يكى از مشاوران محسن رضايى، دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام، در بازداشتگاه نيروى انتظامى موسوم به «كهريزك» واكنش رهبر ايران را به دنبال داشت و وى دستور تعطيلى آن را صادر كرد.
  به رغم گذشت بيش از دو ماه از حوادث پس از انتخابات رياست جمهورى، قوه قضاييه ايران هنوز گزارشى در باره رسيدگى احتمالى به تخلفات و جناياتى كه رهبر جمهورى اسلامى از آنها سخن گفته، منتشر نكرده است.
  آيت الله على خامنه اى در سخنان روز چهارشنبه خود درباره حمله نيروهاى امنيتى به كوى دانشگاه تهران گفته است: «در حادثه كوى دانشگاه تخلفات بزرگى انجام شده كه پرونده ويژه اى براى آن تشكيل شده تا مجرمان بدون توجه به وابستگى سازمانى، به مجازات برسند.»
  وى با تقدیر از آنچه خدمات پليس امنيت، پليس انتظامى و بسيج در حوادث پس از انتخابات عنوان كرد گفت: «اين خدمات بزرگ نبايد موجب رسيدگى نكردن به برخى جرائم شود و اگر كسى با وابستگى به هر كدام از اين سازمانها، تخلف و جرمى مرتكب شده، بايد كاملا رسيدگى شود.»

 13. secular Says:

  اظهار نظر روزنامه افغانی 8 صبح درباره پديده‌ی «احمدي‌نژاد»

  ——————————————————————————–

  پديده‌ی احمدي‌نژاد
  احمدي‌نژاد پديده‌ی غريب و همهنگام آشنايی است. رفتار او در چشم بسيار کسان يادآور برخورد خشن و توهين‌آميز يک جوانک بسيجی تفنگ به دست در برابر شهروندان محترمی است که چنان تحقير مي‌شوند که ديگر جهان را نمي‌فهمند. شان اجتماعي‌شان، ارج فرهنگي‌شان و منش و سليقه‌ي‌شان لگدکوب مي‌شود، به زندگی خصوصي‌شان تجاوز مي‌شود، و دستگاه تبليغاتی مدام از در و ديوار جار مي‌زند که بايد شکرگزار باشند که در کشورشان اين «معجزه‌ی هزاره‌ی سوم» رخ داده است. احمدي‌نژاد حاشيه را بسيج مي‌کند تا مرکز قدرت را تقويت کند، مردم مستمند را به دنبال ماشين خود مي‌دواند و آنان مي‌دوند، در حالی که به عابران ديگر تنه مي‌زنند و هياهو و گرد و خاک مي‌کنند. محمود احمدي‌نژاد از تبار آن سلاطينی است که مدام در حال جهاد بوده‌اند. او خزانه‌ی مرکز را تهی مي‌کند، تا سرحدات را نه آباد، بلکه از نو تصرف کند و به حلقه‌ی ارادت درآورد. او مهندس نظام است، اما نه از آن مهندسانی که در ابتدای حکومت اسلامی در خدمت ملاها درآمدند تا سازندگی کنند و معجزه‌ی پيوند ايمان و تکنيک را به نمايش بگذارند. در ابتدا تکنيک در خدمت ايمان بود. در مورد احمدي‌نژاد، ايمان خود امری تکنيکی است. او رمالی است که داکتر-مهندس شده است. در ذهن او جن و اتوم، معجزه و سانتريفوژ، معراج و موشک در کنار هم رديف شده‌اند. احمدي‌نژاد به همه درس مي‌دهد. او ختم روزگار است. در مجلس آخوندی هم درس دين مي‌دهد. پيش لوطی هم عنتربازی مي‌کند.

  احمدي‌نژاد ترکيبی از رذالت و ساده‌لوحی است. او مجموعه‌ای از بدترين خصلت‌های فرهنگی ما را در خود جمع کرده، به اين جهت بسی خودمانی جلوه مي‌کند: دروغ مي‌گويد و ای بسا صادقانه. غلو مي‌کند، زرنگ است و تصور مي‌کند هر جا کم آوردي، مي‌توانی از زرنگي‌ات مايه بگذاری و جبران کنی. در وجود همه‌ی ما قدری احمدي‌نژاد وجود دارد و درست اين آن بخشی است که وقتی با آزردگی از عقب‌ماند‌گي‌مان حرف مي‌زنيم، از آن ابراز نفرت مي‌کنيم. اما آن هنگام نيز که لاف مي‌زنيم و خودشيفته‌ايم، باز اين وجه احمدي‌نژادی وجود ماست که نمود مي‌يابد. احمدي‌نژاد تحقير شد‌ه‌ای است که خود تحقير مي‌کند. سرشار از نفرت است، اما کرامت دارد. به موضوع نفرت اش که مي‌نگرد، مي‌پندارد مبعوث شده است تا او را از ضلالت نجات دهد.

  احمدي‌نژاد نماينده‌ی سنتی است جهش‌کرده به مدرنيت. او مظهر عقب‌ماندگی مدرن ما و مدرنيت عقب‌مانده‌ی ماست. او اعلام ورشکستگی فرهنگ است.

  احمدي‌نژاد نشان فقدان جديت ماست. آن زمان که در قم گفت، هاله‌ی نور او را دربرگرفته، حق بود که حجج اسلام اين حجت را جدی گيرند، عمامه بر زمين کوبند، سينه چاک کنند و لباس بر تن او بردرند تا تکه‌ای به قصد تبرک به چنگ آورند. آن زمان که از دستيابی به انرژی هسته‌ای در آشپزخانه سخن گفت، حق بود مكتب ‌ها و دانشگاه‌ها تعطيل مي‌شدند، حق بود بر سر در آموزش و پرورش مي‌نوشتند «اين خراب‌شده تا اطلاع ثانوی تعطيل است» و آموزگاران از شرم رو نهان مي‌کردند.

  احمدي‌نژاد از ماست. طرفداران او نيز همولايتي‌های ما هستند. ميان احمدي‌نژاد با گروهی از رهبران اپوزيسيون فرق چندانی نيست. در روشنفکری ايرانی هم نوعی احمدي‌نژاديسم وجود دارد، آن جايی که ياوه مي‌گويد و در عين غير جدی بودن، سخت جدی مي‌شود. در وجود چپ افراطی ايران، از ديرباز احمدي‌نژادی رخنه کرده است منهای مذهب، يا با مذهبی که گفتار و مناسک ديگری دارد. افسران لوس‌آنجلس همگی مقداری احمدي‌نژاد در درون خود دارند.

  احمدي‌نژاد نشان‌دهنده‌ی جنبه‌ی «مردمی» جمهوری اسلامی ايران است، جنبه‌ای که اکثر منتقدان آن نمي‌بينند، زيرا هنوز از انتقاد از دولت به انتقاد از جامعه نرسيده‌اند و از همدستي‌ها و همسويي‌های دولت و جامعه غافل‌اند. اکنون همه چيز با تقلب و کودتا توضيح داده مي‌شود. تقلبی صورت گرفته، که ابعاد آن را نمي‌دانيم. برای اين که نيروی پوپوليسم فاشيستی دينی را ناديده نگيريم، لازم است همه‌ی تحليل‌ها را بر تقلب و کودتا بنا نکنيم. رای احمدي‌نژاد يک ميليون هم باشد، بايستی ريشه‌ی اجتماعی فاشيسم دينی را جدی بگيريم

 14. secular Says:

  الف ) شهروند به افرادی اطلاق میشود که به توانمندیها و نیازهای سیاسی و اجتماهی خویش واقف است . موقعیت و شرایط محیط کار و زندگی خویش را می شناسد و نسبت به رویدادهای اطراف خویش واکنش نشان میدهد . با احساس مسئولیت نسبت به تغییرپذیری در محیط کار و زندگی خویش نظارت دارد. آگاه به حقوق خویش و با احترام به حقوق دیگران،همواره در حیطه و توانائی خویش علاقمند مشارکت در امور اجرائی و مدیریت بوده و از احساس مسئولیت گریزان نخواهد بود.

  ب) شهروند کسی است که آگاهانه خود را عاری از اشتباه ندانسته و پیوسته به توانمندی خویش منتقدانه و آگاهانه برخورد می کند. و مطلق گرائی را از برنامه خویش حذف می کند.

  پ ) شهروند کسی است که اصولا تجدید نظر طلب است. و همیشه در اندیشه و خلق پدیده های جدید بوده و در فکر موقعیتهای تازه ای است برای تغییراتی که خود صحیح می پندارد.

  ت) شهروند کسی است که عموما خود را با تغییرات اجتماعی سازگار می بیند و برای گسترش بعد فکری و دانش سیاسی و عمومی خویش ، متمایل به نوگرائی است.

  ث) شهروند در جهت ایجاد و خلق شرایط مطلوب، نقشه و برنامه ریزی می کند و از مدیران جامعه چنین انتظاری نیز دارد .

  می توان به جرات گفت در جوامعی که با الگوی ایدئولوژیک ( مذهبی و غیر مذهبی ) نظام حقوقی و اخلاق مدنی جامعه را بنیان نهادند ،هیچ گاه نتوانستند چارچوب عادلانه ای درکلیه شئونات اجتماعی بوجود آورند و عملا فرد و فردیت وحقوق و آزادی در حقوق اجتماعی پا وشکل نگرفته است. فرد برای نظام ایدئولوژیک عنصری از جامعه توده ای است که تکلیفش را رهبران توده ای تعیین می کنند . رهبران توده ای انسان را با هویت توده ای متصورند زیرا بخوبی می دانند زمانیکه انسان خود را از هویت توده ای و تسلط جدا کند، صاحب اصالت و استقلال فردی و حقوق سیاسی و اجتماعی در برابر حکومت خواهد بود و تعریف نوینی از خود بدست می دهد که در تضاد با ایدئولوژی حاکم خواهد بود.

 15. secular Says:

  http://www.sazegara.net/persian/

 16. secular Says:

  افشای نام و نشان یکی شهدایی که مخفیانه در قطعه 302 بهشت زهرا دفن شد
  «سعیده پورآقایی» قربانی جنایت لباس شخصی‌ها

  موج سبز آزادی – اطلاعات جدیدی درباره‌ی یک شهید گمنام جنبش سبز از دو روز قبل به «موج سبز آزادی» رسید که در این دو روز جزئیات آن را مورد بررسی قرار دادیم و از صحت آن مطمئن شدیم. این خبر دردناک حاکی از آن است که یک دختر دیگر، همچون «ترانه موسوی»، قربانی جنایت‌پیشگی برخی بسیجیان شده و پس از آن هم جنازه‌ی وی با اسید سوزانده شده و در نهایت بدون حضور خانواده‌اش به صورت مخفیانه در قطعه 302 بهشت زهرا دفن شده است. جالب است؛ تقدیر این بوده که خبر این جنایت، درست در روزی منتشر شود که دولت کودتا نمایش تشکیل کابینه را در دستور کار دارد؛ دولتی که بی‌اغراق با خون‌ریزی و جنایت بر سرکار آمده است.
  به گزارش موج سبز آزادی، سعیده پورآقایی (آمایی) دختر جوانی است که اکنون پیکر او در یکی از قبور گمنام قطعه 302 بهشت زهرا دفن شده است. سعیده پورآقایی تنها فرزند جانباز شهید عباس پورآقایی (آمایی) است که در یکی از شب‌های پس از کودتا در حالی که به الله اکبر گفتن شبانه بر پشت بام خانه‌شان در خیابان دولت تهران مشغول بود، از سوی نیروهای لباس شخصی وابسته به بسیج دستگیر شد و پس از 20 روز جنازه او در یکی از سردخانه‌های جنوب تهران از سوی مادرش شناسایی شد. اما مسئولان ذی‌ربط از تحویل جنازه به مادرش خودداری کردند و حالا پس از هفته‌ها بی‌خبری خانواده‌اش مطلع شده‌اند او به صورت مخفیانه در قطعه 302 بهشت زهرا به خاک سپرده شده است.
  بر اساس این گزارش، خانواده این شهید جنبش سبز طی هفته‌های اخیر به شدت تحت فشار بودند تا از افشای ماجرا خودداری کنند. اما بالاخره سکوت درباره این ماجرا شکسته شد و ماجرای تاسف‌برانگیز ظلمی که بر این فرزند شهید رفته، از سوی برخی افراد مطلع، شرح داده شده است که «موج سبز آزادی» برای رعایت مسائل امنیتی از ذکر نامشان معذور است.
  به گفته‌ی مطلعان، سعیده پورآقایی پس از بازداشت مورد تجاوز وحشیانه قرار گرفته و سپس به قتل رسیده است. متجاوزان جنازه‌ی وی از زانو به بالا در اسید سوزانده‌اند تا آثار این جنایت شنیع به صورت کامل از بین برود. سپس خانواده‌ی وی تحت فشار قرار می‌گیرند تا علت مرگ دخترشان را بیماری شدید کلیوی اعلام کنند.
  این موضوع در حالی اتفاق می‌افتد که جنازه‌ی سعیده اساسا به خانواده تحویل نشده است و شنیدن خبر بیماری سعیده موجب تعجب اقوام وی شده است که اطمینان دارند سعیده سابقه‌ی هیچ نوع بیماری نداشته است؛ و همین دروغ بود که در نهایت به افشای ماجرا منجر شد.
  گفتنی است مراسم ختم شهید سعیده پورآقایی (آمایی) روز شنبه هفتم شهریور به صورت محدود در مسجد جامع قلهک (محل زندگی وی) برگزار شد و نمایندگانی از جنبش سبز برای همدردی با خانواده داغدار این شهید مظلوم در این مراسم حضور یافتند.
  لازم به ذکر است که برخی اطلاعات تازه که به محض تکمیل منتشر خواهد شد، نشان می‌دهد اکثر کسانی که به صورت مخفیانه و بی‌نام و نشان در بهشت زهرا دفن شدند، دخترانی هستند که مورد تجاوز وحشیانه‌ی نیروهای امنیتی و شبه نظامی قرار گرفته‌اند و دفن شبانه و غیرقانونی آن‌ها نیز برای جلوگیری از افشای ابعاد جنایات رخ داده صورت گرفته است.
  «موج سبز آزادی» همچنین جدا از این قبرهای بی‌نام و نشان، از وجود یک گور دسته‌جمعی در نزدیکی بهشت زهرا مطلع شده که به محض تایید و دریافت جزئیات بیشتر، این گزارش نیز به اطلاع خوانندگان خواهد رسید.

 17. secular Says:

  http://www.bahrammoshiri.com/home/?lang=fa

  08/31/2009

 18. secular Says:

  استاد تقی مصباح به همراه محمود احمدی نژاد شب قبل در کنار چاه جمکران واقع در حسینیه امام خامنه ای ( ص ) حاضر شد و به تعدادی از سوالات مجذوبین در ولایت جواب داد و بعضا فتوی صادر کرد . در زیر به برخی از سوالها و جوابها اشاره میشود . 1- آیا اعتراف گیری تحت فشار و شکنجه روحی و روانی و جسمی اعتبار اسلامی دارد ؟ ج – اعتراف گیری از ضد ولایت فقیه به هر شکلی جایز است/ 2- اعتراف گیری با استفاده از مواد مخدر و افیون و داروهای کدوئینه جایز است ؟ ج – اعتراف گیری از ضد ولایت مطلقه به هر شکلی جایز است . / 3- آیا بازجو میتواند به زندانی تجاوز جنسی کند تا اعتراف بگیرد ؟ ج – احتیاط واجب آن است که قبل از اینکار حتما وضو بگیرد و هنگام عمل ذکر گوید .اگرزندانی زن است هم از فرج و هم از دوبر دخول اشکال ندارد بهتر است در محل بازجویی کس دیگری نباشد . اما اگر زندانی مرد است احوط است در حضور دیگر باز جویان دخول صورت گیرد . / 4- اگر زن زندانی حامله شود تکلیف چیست ؟ یا آن فرزند حرامزاده است ؟ ج – فرزند ضعیفه ضد ولایت مطلقه فقیه مطابق نص قران مجید در هر صورت حرامزاده است چه توسط بازجو باردار شود چه توسط شوهرش . اما اگر بازجو فرزندی طفل متولد شده را گردن نهد ، بنابر احتیاط واجب طفل حلالزاده و شیعه اثنی عشری است . / 5- آیا تجاوز جنسی در زندان به مردها و پسران جوان لواط محسوب نمی شود ؟ خیر . چون زندانی بدون میل و رغبت به آن تن داده است . البته اگر جوان مفعول را خوشامده باشد احتیاط مستحب آن است که دیگر این عمل تکرار نگردد . / 6- تجاوز به دختران باکره در زندان چه حکمی دارد ؟ ج – اگر قرار است زن را اعدام کنند ، برای بازجو به اندازه یک حج تمتع واجب صواب دارد و به همان اندازه بر گناهان دختر افزوده میشود . اما اگر زندانی قرار نیست اعدام شود ، به اندازه زیارت کربلا برای بازجو صواب دارد ./

 19. secular Says:

 20. secular Says:

  az etehade jonbesh-haye madani va sandicai jonbeshe sabz motevaled shodeh ast !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  har jonbesh khastehaye khod ra darad ke dar droone jonbesh sabz ebteda
  bedonbale hazfe rejime koodetai be rahbari khamenehi va sepah ast !!!!

  jonbeshe zanan iranzamin yki az ahzabe modrene madani-siyasi ayandeh iranzamin ast !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 21. secular Says:

  جمهوری ایرانی
  همان فرهنگشهراست
  که جامعه وحکومت را بربنیاد فرهنگ مردمی ایران میگذارد شـاه ، درفرهنگ اصیل ایران، فقط نام سیمرغ بوده است!!!!!!!!!!!!
  این ملتست که فقط خـدا, شاه , رهبر, پیشوا است
  همه قدرت رُبایان درتاریخ، این مقام را غصب کرده اند
  همه شاهان ایران وآخوندها غاصب حق مسلم ملت بوده اند

  حکومتی که عقیده ودین وایدئولوژیش رابه عنف به مردم تحمیل میکند
  به روان وخرد و هستی انسان ، تجاوزمیکند
  وبا این تجاوز، انسان، ، سراسرارج خود را ازدست میدهد
  وتجاوز به تن او، ونابود کردن تن او، مشروع میگردد

 22. secular Says:

  —————–

  دست و دل بازی حزب الله لبنان، از کیسه ایران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3 هزار دلار هدیه
  به هر خانواده ای که شیعه شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  لطفا این چند خبر را برای آگاهی مردم منتشر فرمائید. یکی از دیپلمات های لبنانی که چند روز پیش با هم دیدار داشتیم، با اشاره به 18 میلیارد دلار پول ایران که دولت ترکیه آن را ضبط کرده می گفت: حسن نصرالله قرار بود با این پول یک بانک تعاون در لبنان تاسیس کند تا به خانواده های شیعه وام مسکن، کمک هزینه زندگی و کمک مالی بیکاری پرداخت کند. همین دیپلمات می گفت که از مدتی پیش، حزب الله لبنان به هر خانواده ای که شیعه شود 3 هزار دلار هدیه می دهد. منبع تامین کننده این دست و دل بازی حزب الله لبنان، جمهوری اسلامی است

 23. secular Says:

 24. secular Says:

  سروران گرامي،

  بينش گزينش است. گزينش راه جستجوست و در فرهنگ سکولاريسم عقل خودبنياد راهي را برميگزيند که خيره گردد تا ميان انديشه و واقعيت پيوندي دهد, و نه در پس تلاطمات بشگفت آيد و واماند.
  حرکت آدمي براي ديدن پرده هاست نه انباشتن حقايق مجازي که خرد و روان آدمي را پريشان ميکند. رهايي در عالمي که پر از حجاب است يک فضيلت است.

  در عصر مدرنيته ارزش بنيادي انديشه مدرن حقوق و آزاديهاي فردي و شهرونديست, که وسيله هيچ هدفي نيست بلکه هدف نهايي است. از اينرو جامعه پيشرو که جامعه ايست نهادآفرين در تقابل با مفهوم جامعه ايدئولوژيکي قرار دارد .

  حاکميت ولايت پادشاهي اوباش فقيه حوزه اي ايرانيستيز تلاش دارد با تهديد که بر ضد بينش و خردورزيست, خود را حقيقتي جلوه دهد و از گسستي که در جبهه بضعف کشيده اش پيش آمده پرده بپوشاند حال آنکه پرده دران مکتب خرد نقاط ضعف و مانورهاي کور آنان را خوب ميبيند زيرا حاکميتيست عاجز و مفلوک که از عهده بر آوردن وعده و خواسته خود نيز عاجز است و فاقد بينش و حمايت خرد جمعي جامعه مدنييست.

  امروز با وحشتي که بر تمام ارکان حاکميت چيره گشته بر جنبشهاي مدني و سنديکايي فرايدئولوژيست که از جهنمي که براي بشرستيزان ساخته است بهره برده و پروژهها را در جهت پيشبرد مطلوب بازنگري نموده و با کيفت مناسبتري استمرار بخشد.
  لازمه استمرار پروژه ها مستقل عمل کردن از حاکميت است زيرا ولايت اوباش در مقامي نيست که امکان اثر گذاري گسترده در پلانهاي جامعه مدني داشته باشد و اين جنبشهاي مدني و سنديکايي هستند که آنچه را , بايد به اجرا درآيد را ديکته ميکند.

  براي اجراي پلان بايد از ترکيب چند تاکتيک همزمان بهره جست بطور نمونه جند روز قبل از روز خروش جنبش سبز بايد از تاکتيکهاي روزانه (ترافيک ، تظاهرات دسنترالي , تجعمات شب احيا , تحقير عوامل رژيم …) براي فعال کردن جامعه و خبر رساني جهت اتحاد بهره برد.

  امروز مسئوليت حراست از آرمانهاي بيش از 200 شهيد راه آزادي و 4000 اسير و شکنجه شده بر دوش جامعه مدنيست و اين مسوليت را با خرد و رشادت بسرمنزل مقصود خواهيم رساند.

  پلانهاي ماه رمضان که طرح گشته با قدرت و با اراده ملي به اجرا خواهيم گذاشت و طعم تلخ شکست و حقارت را به ايرانيستيزان خواهيم چشاند

  گرامي باد ياد شهداي 17 شهريور 57
  گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
  زنده باد فرزندان ايرانزمين
  زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
  arezu
  14/6/88

 25. secular Says:

  جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي فعاليت خود را 10 برابر کنيد در روز قدس بايد 6 ميليون جمعيت در خيابانها حضور داشته باشد براي محاصره نامحدود مجلس و سپس راديو & تلويزيون !!!
  پلان بايد سريع ،قاطع و هدفمند باشد !!!
  حاکميت کارش تمام است و حبابي بيش نيست!!!!!!

 26. secular Says:

  جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي فعاليت خود را 10 برابر کنيد در روز قدس بايد 6 ميليون جمعيت در خيابانها حضور داشته باشد براي محاصره نامحدود مجلس و سپس راديو & تلويزيون !!!
  پلان بايد سريع ،قاطع و هدفمند باشد !!!
  حاکميت کارش تمام است و حبابي بيش نيست!!!!!!

 27. secular Says:

  ما خواهان حکم اعدام براي: علی خامنه ای- احمدی نژاد، مجتبی خامنه ای، مصباح يزدي ,احمد جنتی، مسئولین دفتر سیاسی سپاه، شاهرودي, حسین شریعتمداری، رادان, سرلشگر فیروزآبادی، عزیز جعفری، طائب، ذوالنوری، احمدی مقدم، نقدی، مرتضوی حاج منصور ارضی، رمضون کچل، سعید کنگرلو، احد قدمی، روح الله بهمنی، حسین سیب سرخی، حسین سازور، محمد کوثری (فرمانده سابق سپاه و نماینده کنونی مجلس)، حسین فدائی، مصطفی خیریان, زاکائی و سروری و همه جنایتکاران دیگری که دست به دست هم دادند خون فرزندان ايرانزمين را بزمين ريختند و در تجاوزها و شکنجه ها دست دارند

 28. secular Says:

 29. secular Says:

 30. secular Says:

 31. secular Says:

  Makane tajamo Khiyabane enghlab be samte khiyabane jomhoori va sepas be tarafe Baharestan ast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Bayad centeralizeh amal kard !!!!!!! dar gheire insoorat plani bedoone hadaf ra be ejra gozashtehim !!!!!!!
  chizi ke sazman-haye amniyati jomhoori esalmi mikhahd adame tamrkoze jamiyat ast !!!!!!!!

  va gar ma de-centeralizeh amal konim rahi ra raftehim ke an-nan mikhahand !!!!!!

  bayad majles va TV be mohasereh namahdoode milyooni ma darayad !!!!! khiyabanha ra nabayad digar tark konim ta estefaye dolate kodeta va hazfe systeme rahbari

  Jonbeshe Tahvol-khahe Secular

 32. secular Says:

  روز 27 شهريور روز تصميم بزرگ براي نيروهاي مسلح است که يا همکار ولايت اوباش و دولت کودتايي باشند و يا حامي ملت ايرانزمين

 33. secular Says:

 34. secular Says:

 35. secular Says:

 36. secular Says:

  در تظاهرات روز ق.د.س حاکميت قرون وسطايي سعي خواهد کرد با مزدوران خويش در صف موج خروشان سبز نفوذ کنند که به مردم بگويند:
  که تظاهراتمان باشکوه انجام شد دیگر باید خانه برگردیم و منتظر شویم چون رژیم حساب دستش امده که با ما طرف است.
  ———-
  کف خیابانها رو تَرک نمی کنیم !!!!!!!!!!
  عقل خود بنیاد هر تجربه ای را یکبار تجربه خواهد کرد و تکرار ان را جهل مرکب میداند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 37. secular Says:

  نامه ۲۷ استاد دانشگاه به خامنه ای : رژیمی که وحشیانه تر از هر مهاجم بیگانه با ملت خویش رفتار می کند از هر بیگانه ای بیگانه تر است

  مسیح علی نژاد:
  بیست و هفت تن از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه تهران طی نامه ای سرگشاده به آیت الله علی خامنه ای، سخنان اخیر وی در نماز جمعه مبنی بر مقایسه ولایت خویش با ولایت علی را زمینه ای برای قلع و قمع مخالفین و معترضین به نتیجه دروغین انتخابات ریاست جمهوری ایران دانسته و نسبت به عواقب آن هشدار داده اند.

  اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه تهران طی نامه ای که نسخه ای از آن توسط یکی از اساتید امضاء کننده این نامه در اخیتار جرس قرار گرفته است، علاوه بر تاکید بر حضور معترضان در راهپیمایی روز قدس به منظور پاسخ صریح به خطبه های خامنه ای خطاب به رهبری نوشته اند: شما شبیه امام علی نیستید و مخالفین شما هم شبیه مخالفین امام علی نیستند. زیرا هر سه گروه مخالف امام علی ، بر علیه عدالتخواهی امام شمشیر کشیدند. در حالی که مخالفین شما برای احقاق حق انتخاب مردم و تعیین تکلیف رأی ربوده شدة آنها در برابر شما به اعتراض ایستادند و با مسالمت و مدنی ترین شکل ممکن به تحقیر ملت توسط کودتاگران و دزدان رأی مردم اعتراض کردند. نه باتوم داشتند و نه سلاح سرد و گرم ، در حالی که ایادی آشوبگر و اغتشاشگر شما هم باتوم داشتند و هم سلاح سرد و گرم و سبعیت. پس با چه منطقی خود را به جای امام علی می نشانید و مخالفین خود را به جای مخالفین امام علی؟ و بی شرمانه از مدارای با مخالفین دم می ز

 38. secular Says:

 39. secular Says:

 40. secular Says:

 41. secular Says:

  http://maps.google.com/maps/ms?client=firefox-a&channel=s&hl=en&source=hp&ie=UTF8&msa=0&msid=102262559194494428342.000473d92406c592a586b&z=15

 42. secular Says:

  نزدیک بود دیروز
  مردم «آش را با جاش ببرند»

  وقتی سیل جمعیت از طرف میدان آزادی و میدان فاطمی سدهای انتظامی را پشت سر گذاشته و به سمت دانشگاه تهران نزدیک شد، یگانه ماموریتی که با بی سیم به فرماندهان انتظامی و بسیج ابلاغ شد حفاظت از نماز جمعه داخل دانشگاه و جلوگیری از ریختن مردم به دانشگاه و بردن «آش با جاش» بود.

  تظاهرات در بوشهر،رشت،تبریز،اصفهان،شیراز،اصفهان،اهواز،مشهد…

 43. secular Says:

  http://eyiraney.wordpress.com/2009/09/21/

 44. secular Says:

  استبداد ضد فرهنگ است!!!! و فرهنگ ایرانزمين ، غیر از تاریخ ایرانست !!!
  درفرهنگ ایران ،برترین مرجعیت درحکومت ، خرد ِبنیادی خود ِانسانهاست !!! تاريخ را آن کسي مينويسد که در موضع قدرت است و تاريخ ايران مجموعه اي از کلکسيون ديکتاتوران است که همواره خويش را مرجع و حقيقت مطلق ميدانستند و جامعه را تودههاي فرمانبر !!

  نگرش به تاريخ زماني ارزش ميبابد که به آن انتقادي بنگريم نه بصورت الگو برداري و مروري بر گذشتگان !!! که نتيجه اش چيزي نيست جز حرکت برروي مداربسته !!!

  گذشتگان مان همواره بدنبال حاکم عادل ميگشتند و نه ساختار عادلانه !!! و حتي پادشاه را کسي ميديدند که جاي خويش را اشغال کرده و نمي انديشيدن که سلطنت جايي در اين عالم ندارد !! از اينرو جمهوريتي که بدنبال آن ساختار بنا گشت همان پادشاهي بود که اينبار واژه رهبر جانشين آن گشت !!!

  جمهوری ایرانی
  همان فرهنگشهراست
  که جامعه وحکومت را بربنیاد فرهنگ مردمی ایران میگذارد
  شـاه ، درفرهنگ اصیل ایران، فقط نام سیمرغ بوده است!!!!!!!!!!!!
  این ملتست که فقط خـدا, شاه , رهبر, پیشوا است

  همه قدرت رُبایان درتاریخ، این مقام را غصب کرده اند
  همه شاهان ایران وآخوندها و ايدئولوژيها ، غاصب حق مسلم ملت بوده اند

 45. secular Says:

  حجت الاسلام قرائتی
  رئیس ستاد اقامه نماز
  آقائی که خودش هالوست!

  خبرگزاری سپاه پاسداران (فارس) اعلام کرد: حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور اظهار داشت: یک عده‌ای شعار داده‌اند «نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران»، اگر اینطور است پس نمازتان را هم تغییر بدهید و بگوئید «السلام علینا و علی ایرانیان «. «نه غزه نه لبنان» می‌دانی یعنی چه؟ یعنی «نه قرآن «. ما ایران را دوست داریم اما ایران پرست نیستیم. حب وطن خوب است اما پرستش وطن شرک است.»

  با توجه به این افاضات میتوان نتیجه گرفت که وقتی شعار می دهند جانم فدای رهبر! پس پرستش رهبر و پرستش شرک است و آنها که چنین شعاری می دهند مشرک. چرا فکر می کنند با مردمی هالو طرف اند؟

 46. secular Says:

 47. secular Says:

 48. secular Says:

  يکی از مردان دليرايرانی که در آمريکا زندگی می کند، پس از پذيرش اين
  دعوت نامه به شخصی که خبر را به من داده است گفته بود فقط برای اينکه
  بدانيم چه کسانی در آن شام هستند و برای بهم زدن اين دعوت را جواب مثبت
  داده ام.

  ديشب اين شام برگزار شده است. در اين سالن بيش از 300 نفر از ايرانيان و
  برخی از مقامات محلی و برخی از هم لباسی های رژيم جمهوری اسلامی حضور
  داشته اند. پس از اينکه لحظه ی از آغاز شام گذشته اين مرد دلاور ايستاده
  فرياد کشيده و گفته:

  «شرم نمی کنيد، در کنار اين ميز نشسته ايد، هرلقمه از اين شام به خون
  جوانان و مردم ايران آلوده است، شما خون آشامی می کنيد، تف به روی شما و
  اين ميز کثيف شما باد»

  ماموران احمدی نژاد ايشان را دستگير کرده و تحويل پليس محل داده اند.

  پليس پس از خارج کردن ايشان از جلسه بيرون از هتل گفته است:

  «You are such a brave man, we wish many were as brave as you»»»

  «شما مرد دليری هستيد، ای کاش بسياری همانند شما جرات داشتند»

  همانطور که معلوم می شود اين شخص آزاد است و در اسارت پليس نيويورک نيست
  ولی به دليل حفظ همه جوانب امنيتی با وجود اينکه اين شخص ابراز داشته
  مشکلی برای بردن نام ايشان نخواهد بود.

  اين نشان می دهد که تا چه حد رژيم در گرفتاری بسر می برد. تا ديروز آنها
  درميان ما نخاله می فرستادند امروز هرکسی به ابتکار خودش يک عامل نفوذی
  است.

  ح-ک

 49. secular Says:

  سروران گرامي,

  انديشه اصل هستيست و آدمي با يافتن اصل خويش مياموزد که ميان بيم و اميد تمايز قائل نگردد زيرا حسابگري در هر دو کمرنگست. در فرهنگ سکولاريسم وجود آدمي سرشار از بودنست که هرگز زندگي را با بيم و اميد سامان و نظم نميدهد و خرد خويش را اسير بيم و اميد نميگرداند. حسابگري و استمرار در جنبشست که انديشه را زنده نگه ميدارد و اصل ايجاد مدنيت ميگردد.

  در عصر مدرنيته جامعه مدني جامعه ايست حسابگر که حقيقت را در زمان مي يابد حال آنکه مقاومت اصلي ايدئولوژيها در بدهياتيست که آنرا حقيقت ثابت ميدانند و خود را عامل حرکتهاي مردمي براي رهبري توده واري جامعه ميشناسند

  در عصر شکوفايي خرد ساختار جمهوريت مدرن بدست جنبشهاي مدني و سنديکايي فرا ايدئولوژي شکل ميگيرد و نه جمهوريتي که نهادهاي اجتماعي را ميان بيم و اميد محصور ميگرداند تا همه چيز از بالا به پايين ديکته کند.
  نهادينه شدن جامعه مدني بايد در 3 سطح دنبالگردد:
  1. سطح انديشه (چه چيز را ميدانيم و چه چيز را ميبايست بياموزيم)
  2. تئوريزه کردن دانسته ها, خواستها و توانها.
  3. قانونمند کردن سيستم جنبشهاي مدني و سنديکايي در راستاي تشکيل احزاب صنفي سياسي-مدني.
  زيرا هيچ واسطه اي به شکل احزاب کلاسيک ايدئولوژيک نميتواند حافظ حقوق اقشار متنوع جامعه باشد.

  در شرايط کنوني با حرکتهاي حسابگرايانه خرد جمعي جامعه مدني, توانسته ايم خطاهاي استراتژيکي پي در پي را به ولايت کودتايي اوباش اشغالگر ايرانيستيز تحميل کنيم تا بازنده قطعي پلانهاي ما گردد.

  جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي ميبايست پلانها را سلسله وار مشخص و در فاصله زماني کوتاه به اجرا گذارند تا از بحران (اقتصادي ، اجتماعي و سياسي) در پيشرو بسرعت عبور کنيم!!! و با حذف سيستم رهبري!!! آقاي موسوي را بعنوان اولين ريس جمهور منتخب معرفي نموده و مجلس قانونگذاري را منحل اعلام کنيم !!!

  گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
  زنده باد فرزندان ايرانزمين
  زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
  arezu
  6/7/88

 50. secular Says:

 51. secular Says:

  29/09/2009

  http://www.bahrammoshiri.com/home/?lang=fa

 52. secular Says:

  کودتای 22 خرداد
  فرزند مشروع فاجعه 25 ساله

  کودتای 22 خرداد نه آغاز بود و نه پایان. آنچه روی داد ادامه منطقی فاجعه ای بود که از آغاز دهه 60 در جمهوری اسلامی شکل گرفت و اکنون به اینجا رسیده است. به کودتای نظامی. این کودتا از دل انواع قتل و جنایت سیاسی، صحنه سازی های خونین امنیتی و ماجراجوئی های نظامی بیرون آمده است. این مجموعه همه با هم باید بررسی شود. همچنان که راه حل آنها راه حلی است که شامل همه آنها بشود. یعنی آن راه حلی که از دل کودتای کنونی، یک کودتای دیگر بیرون نیآید. از اعتراف گیری های کنونی در زندان که ادامه اعتراف گیری های 25 ساله است، سناریوی دیگری شکل نگیرد، قتل و ترورهای دیگر جانشین قتل و ترورهای 25 ساله نشود.
  به این برگ از بازجوئی سعید امامی، مائوئیست سال انقلاب 57 در امریکا و سپس حاج سعید بازگشته به ایران و جا خوش کرده در مهم ترین بخش وزارت اطلاعات و امنیت توجه کنید، تا بتوانید حدس بزنید آنچه که اکنون و بدنبال کودتای 22 خرداد درجریان است چه ریشه هائی دارد و چرا باید فکری برای مجموعه آنها کرد. در آن صورت که روح حاج سعید در کالبد روح الله حسینیان و حسین فدائی و ذوالنور و حسین شریعتمداری حلول نمی کند. اولی قاتلی است که نماینده مجلس کنونی است و دومی جنایتکاری است که می گویند کهریزک زیر نگینش بوده و اکنون در همین مجلس هشتم است و ذوالنور و طائب دو حجت الاسلامی اند که در سپاه و بسیج لانه دارند و شریعتمداری بی نیاز از توصیف است. اگر فکری ریشه ای نشود، حتی این تیم هم که سرنوشت حاج سعید امامی را پیدا کنند، تیم دیگری جانشین آنها می شود. مثل مرتضوی که رفت اما جانشینش همان می کند که مرتضوی می کرد!
  یک برگ از بازجوئی تکاندهنده سعید امامی را که محرمانه ترین پرونده امنیتی است بخوانید:

  «من از آغاز انقلاب تا به امروز سرباز گوش به فرمان نظام مقدس اسلامی و مقام ولایت بوده و هستم، هیچگاه بدون کسب اجازه و یا بدون دستورات مقامات عالی نظام کاری انجام نداده‌ام. هرچه را که به صلاح نظام و اسلام دانسته‌ام به عنوان پیشنهاد به مسئولانم ارائه کرده‌ام. من خود را گناهکار نمی‌دانم. کسانی که حذف شده‌اند، مرتد، ناصبی و محارب بوده‌اند. حکم مجازات آنها مثل همیشه به ما تکلیف شده است و ما آنچه کرده‌ایم اجرای تکالیف شرعی بوده است نه قتل و جنایت … حکم اعدام داریوش فروهر و پروانه اسکندری را به روال معمول همیشگی حجت‌الاسلام علی فلاحیان به من داد. احکام اعدام سایر محاربین قبلا” در زمان وزارت فلاحیان صادر شده بود. از مدتها پیش قرار بر این بود که عوامل مؤثر فرهنگی وابسته که توطئه‌ تهاجم فرهنگی را در ایران پیاده می‌کردند و جمعا” صد نفر بودند اعدام شوند. حکم حذف 29 نفر از نویسندگان از مدتها پیش مشخص و احکام قبلا” صادر شده بود که در مورد 7 تن از آن عناصر احکام در دوره وزارت علی فلاحیان اجرا شده بود. وقتی حکم اعدام فروهر به ما ابلاغ شد پرسیدیم که تکلیف احکام معطل مانده اعضای کانون نویسندگان چه می‌شود که حاج آقا دری نیز گفتند هرچه سریعتر اقدام شود بهتر است و این بار نیز مثل ماقبل انجام شد با فرق اینکه بجای ابلاغ از سوی فلاحیان امور از طریق حاج ‌آقا دری نجف‌آبادی هماهنگ می‌شد.»

  در جلد 16 پرونده صفحه 384 پرونده بازجویی سعید امامی نیز ، هنگامی که بازجو از امامی سؤال می کند که آیا اعدامها رویه امنیتی داشت و با حکم “حفظ نظام از واجبات است” انجام می‌شد یا حکمهای موضوعی نیز داشت ، سعید امامی پاسخی می دهد که شابد بتوان آنرا مهم ترین فراز بازجوئی‌های وی تلقی نمود. وی در جواب می‌گوید:

  « فلاحیان با وجود آنکه خود حاکم شرع بود، اما معمولا” و در موارد حساس احکام حذف محاربان را شخصا” صادر نمی‌کرد. او این احکام را از آیت‌الله خوشوقت، آیت‌الله مصباح، آیت‌الله خزعلی، آیت‌الله جنتی و گاها” نیز از حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای دریافت می‌کرد و بدست ما می‌داد. ما فقط به آقایان اخبار و اطلاعات می‌رساندیم و بعد هم منتظر دستور می‌ماندیم. مثلا” وقتی باخبر شدیم که حاج احمد آقا در جلسات خصوصی به مسئولان نظام و حتی به ولایت امر اهانت می‌کند. آنرا ارجاع دادیم و بلافاصله دستور آمد که همه رفت و آمدهای ایشان را زیر نظر بگیرید و از مکالمات و ملاقاتهای ایشان نوار تهیه کنید. ما هم بمدت یکسال همین کار را کردیم. متأسفانه حاج احمد آقا به راه یک طرفه بدی وارد شده بود که برگشت نداشت. وقتی دستور حذف حاج احمد آقا را آقای فلاحیان به من ابلاغ کرد مضطرب شدم و حتی به تردید فرو رفتم. دو روز بعد همراه با آقای فلاحیان به دیدار آیت‌الله مصباح رفتیم، آقایان محسنی اژه‌ای و بادامچیان هم آنجا بودند البته بعدا” حاج آقا خوشوقت هم از بیت آمدند آنجا و نظر جمع بر این بود که نباید به کسانی که با ولی امر مسلمین خصومت می‌کنند، رحم کرد… »

 53. secular Says:

  http://www.iran-emrooz.net/index.php?/news1/19498/

  این موج Sabz آنچنان قوی نیست که دولت احمدینژاد را به زانو در آورد؛ ????????????????اما توان آن را دارد که حالت تنش را در کشور همچنان حفظ کند.????????????????????

  در صورت بازداشت موسوی و کروبی رهبری موج سبز بطور خودکار ?????/// به خارج از کشور منتقل خواهد شد??????? خبرهایی از تهران بگوش میرسد حاکی از اینکه در چنین حالتی یک کمیته پنج نفری – بدون ذکر نام آنان – مامور به رهبری جنبش؛ خواهد شد. ??????????????????????????????????????

  jonbesh-haye madani va sandicai fara-ideology agha bashed !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  In haman zamin ast ke forst-talabane ideologyic va saltanat talabat be donbale an hastanad!!!!

  baraye nemooneh:
  aghaye nourizadeh tarfdare saltanat ast vali khod ra poshte pardehi penhan kardeh ta be mogheh karte sookhteh reza pahlavi ra biroon keshad !!!!!!
  Aghaye Tabarzadi , amele nofoozi dar beyane jebhe meli az sooye jonbeshe ma hastim (padeshah) va mashrooteh khahan baraye biroon keshidan karte mojadade padeshah!!!!!!!
  Groohi bedonbale karte sookhte Bani sadrand !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Moragheb bashid in melat ast ke rahbar, padeshah va pishva ast !!!! va movalede harkat ham jonbesh-haye madani va sandicai fara-ideology ast !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! av annan rahb arane va ahzabe moderne siyasi-madani hastanand!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  jonbesh-haye madni va sandici fara ideology in khataye strategic ra hargez nakhahnd gozasht ke shelk girad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  jonbeshe tahvol khahe secular

 54. secular Says:

  جامعه در عصر شکوفايي عقلانيت توسط جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي تغيير و تحول ميابد به همين واسطه دچار فقدان فردي بودن تصميمات ، عقلانيت محدود و بي ثباتي در جامعه مدني نيست.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  زيرا داراي سرمايه ساختاري و دانش است. در شرايط کنوني ايدئولوژيها در تعقيب حرکت جامعه مدنيند تا خود را بعنوان قيم به جامعه مدني تحميل کنند و از اين روزنه بعنوان نمايندگان سياسي جامعه مدني بر قدرت تکيه زنند که در نهايت خطوط نيازهاي اجتماعي را با آرمانهاي ايدئولوژي خويش منطبق سازند!!!!!!!!!!!!

  از اينرو جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي ميبايست رل خويش را بعنوان احزاب مدرن سياسي-مدني بجاي احزاب کلاسيک ايدئولوژيک بازي نمايند تا احتمال انحراف را بهمت خرد جمعي جامعه مدني, بحداقل رسانند و قدرت سياسي را تحت نظر جامعه مدني قرار دهند.

  ملت، تنها به خودش میتواند اعـتـماد داشته باشد!!!
  جنبشهاي مدني و سنديکايي فراايدئولوژي,
  احزاب مدرن سياسي-مدني هستند که از دل
  جامعه مدني ايرانزمين برخاسته اند.

  براي نهادينه کردن جامعه مدني گاردهايتان بر
  روي تمامي ايدئولوژيها (مذهبي، کمونيست، سوسياليسم, پانيسم، ناسيوناليسم, سلطنت طلبان و …) ببنديد !!!
  قدرت سياسي و ثروت ملي از آن جامعه مدني است!!!!!!!!!!!!!!

  در سرزمين ايرانزمين تاريخ مصرف سلطنت و ايدئولوژيها به پايان دوران خود رسيده است!!!

 55. secular Says:

  (عاملان KGB ) خامنه اي ها
  و احمدي نژاد (عامل صهيونيسم با نقشه انگليس

  احمدی نژاد (با نام شناسنامه ای يهودی الاصل ,صبورچيان,) به تاييد عناصر درون نظام.
  ماموريت نهايی نفوذی های يهودی :
  شامل جنتی ها، مصباح يزدی ها، ناصر مکارم شيرازی ها، موتلفه ای ها،
  سعيد امامی ها، مرتضوی ها، خاموشی ها،
  احمدی نژادها، رامين ها، مشايی ها، عسگراولادی ها، حميد مولاناها و….

  حبيب الله عسگراولادی تازه مسلمان, می باشد. همان يهودی مسلمان نمايی که به کمک يک هم کيش ديگر
  خود يعنی يهودی زاده ی اسلام آورده ای به نام ,اسدالله لاجوردی, هزار تن از جوانان ايرانی را قتل عام کردند. اين نفوذی های صهيونيست آنوسی ها – برآنند تا کانديدايی در کشورمان به قدرت برسد که بتواند توطئه صهيونيستی سی ساله ی اسرائيل را در مورد ايران را به سرانجام برساند.

  احمدی نژاد اين بهترين دوست تاريخ صهيونيسم در ايران با شعارهای مفت ضد اسرائيلی وعشق باطنی به ميهن مادری خود اسرائيل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ، کار را برای سلطه ی صهيونيسم در خاورميانه به پيش خواهد برد، يعنی تلاش برای جرقه زدن جنگی که با بمباران مراکز اتمی ايران، آلوده ساختن نزديک به 50 درصد از سرزمين ايران به راديواکتويته ی مخرب، تخريب تمام زيرساخت های اقتصادي، موشک باران اتمی احتمالی ايران، تخريب محيط زيست و منابع آبی ايران، قتل عام صد ها هزار نفردر وحشتناک ترين جنگ خاورميانه و تجزيه ی ايران به چندين کشور کوچک زير سلطه ی صهيونيسم و سرمايه داری جهانی همراه خواهد بود.

  آيا جاي سوال نيست که يک تيم کامل از صهيونيست آنوسی ها پستهاي کليدي را بدست گرفته اند !!!
  آيت الله مصباح يزدي ، آيت الله مکارم شيرازي و آيت الله جنتي همه جزو اين تيم ميباشند که مسلمان گشته اند !!!
  اين توطئه از زمان دکتر محمد مصدق سکولار آغاز گشت که هدف آن حذف يرانزمين است که با دسيسه روسيه ، اسرائيل و انگليس طراحي گشته تا با دستان ولايت اوباش ايرانيستيز و صهيونيست آنوسی به انجام رسد !!!
  ولي غافل از آن که هوشمندي خرد جمعي جامعه مدني تمام اين ريسمانها را پنبه کرد !!! که ادامه مبارزات ميبايست آخرين سنگرهايشان را در هم کوبيم

 56. secular Says:

 57. secular Says:

  http://www.korosherfani.com/neveshteha/Entekhabat-1.htm
  9/4/2009

  کورش عرفانی جامعه شناس بوده و به تدریس و پژوهش در زمینه های سیاسی ایران و خاورمیانه اشتغال

  —————————————————–

  (عاملان KGB ) خامنه اي ها
  و احمدي نژاد (عامل صهيونيسم با نقشه انگليس

  احمدی نژاد (با نام شناسنامه ای يهودی الاصل ,صبورچيان,) به تاييد عناصر درون نظام.

  ماموريت نهايی نفوذی های يهودی :
  شامل جنتی ها، مصباح يزدی ها، مکارم شيرازی ها، موتلفه ای ها،
  سعيد امامی ها، مرتضوی ها، خاموشی ها،
  احمدی نژادها، رامين ها، مشايی ها، عسگراولادی ها، حميد مولاناها و….

  حبيب الله عسگراولادی تازه مسلمان, همان يهودی مسلمان نمايی که به کمک يک هم کيش ديگر
  خود يعنی يهودی زاده ی اسلام آورده ای به نام ,اسدالله لاجوردی, هزار تن از جوانان ايرانی را قتل عام کردند. اين نفوذی های صهيونيست آنوسی ها – برآنند تا کانديدايی در کشورمان به قدرت برسد که بتواند توطئه صهيونيستی سی ساله ی اسرائيل را در مورد ايران را به سرانجام برساند.

  احمدی نژاد اين بهترين دوست تاريخ صهيونيسم در ايران با شعارهای مفت ضد اسرائيلی وعشق باطنی به ميهن مادری خود اسرائيل!!!!!!!! ، کار را برای سلطه ی صهيونيسم در خاورميانه به پيش خواهد برد، يعنی تلاش برای جرقه زدن جنگی که با بمباران مراکز اتمی ايران، آلوده ساختن نزديک به 50 درصد از سرزمين ايران به راديواکتويته ی مخرب، تخريب تمام زيرساخت های اقتصادي، موشک باران اتمی احتمالی ايران، تخريب محيط زيست و منابع آبی ايران، قتل عام صد ها هزار نفردر وحشتناک ترين جنگ خاورميانه و تجزيه ی ايران به چندين کشور کوچک زير سلطه ی صهيونيسم و سرمايه داری جهانی همراه خواهد بود.

  آيا جاي سوال نيست که يک تيم کامل از صهيونيست آنوسی ها پستهاي کليدي را بدست گرفته اند !!!
  آيت الله مصباح يزدي ، آيت الله مکارم شيرازي و آيت الله جنتي همه جزو اين تيم ميباشند که مسلمان گشته اند !!!

  خامنه اي توسط چه عوامل فشاري به آيت الله عظمايي رسيد ??
  علت دادن وامهاي بلاعوص توسط خانواده پادشاهي غاضب و ديكتاتور به انگليس و فرانسه و …. چه بوده ??
  رابطه اين خانواده مزدور با انگليس و خانم فاطمي چيست??????
  خانم دکتر حسين فاطمي رابط و پيام آور از چه جريانيست, -> ميان عوامل خارجي و صهيونيسم هاي داخلي ( احمدي نژادها ، جنتي ها, مشاعي ها و …) ???

  حوادثي که در ايرانزمين رخ داده زنجيره ايست از خيانتها !!که خرد ميبايد آنها را زير ذره بين قرار دهد تا ارتباط زنجيره ها را بيابد. علت قتلهاي دستجمعي سال 60 نه فقط بعلت تفکر دگماتيسم ايدئولوژيها بود بلکه بسياري بايد از صحنه خارج ميگشتند تا از شناسايي مزدوران جديد صهيونيسم جلوگيري شود و … اين توطئه از زمان دکتر محمد مصدق سکولار آغاز گشت!!!!!! بخاطر ملي شدن نفت توسط دکتر مصدق و کشتار يهوديان توسط آلمان !! که هدف آن حذف يرانزمين است که با دسيسه روسيه ، اسرائيل و انگليس طراحي گشته تا با دستان ولايت اوباش ايرانيستيز و صهيونيست آنوسی به انجام رسد !!! ولي غافل از آن که هوشمندي خرد جمعي جامعه مدني تمام ااين ريسمانها را پنبه کرد !!! که در ادامه مبارزات ميبايست آخرين سنگرهايشان را در هم کوبيم !!!!

  in bahse strategic ast !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 sale pish ham ma nemooneh in matlab ra ferstadim !!! hata 80 rooz ghabl az entekhabat!!!! hamrah ba in matn kootahe zir in mataleb ra daryaft kardand!!!
  ke khosh-bakhtaneh jameh madani tavanest zarbeh asasi be velayate koodetai obash zanad !!!!!!!!!!!!

  خامنه اي و مصباح يزدي ها و صبورچيان ها (احمدي نژاد ها) با بازوهاي قدرت خود سپاه و بسيج آماده كودتا هستند!!!
  در ٢٢ خرداد بايد ٧٠ ميليون نفر در خيابانها باشند با رنگ جامعه مدني!!!!

  sayhonism=talebanism
  hakemiyate ghroone vostai be vahshat oftadeh va be tamame avamel khod dastoor dadeh ke be moghabeleh ba in moj barkhizand ba in shoar Yahoodi satizi nakonid !!!!!!!!!!!!

 58. secular Says:

  http://www.shahbazi.org/blog/Archive/8815.htm#Saburjian

 59. secular Says:

 60. secular Says:

  mobarezeh ba talebanism , sahyonism , nejad-parast, fashism va … dar vagheh monarezeh ba ideology ast ke adami ra bardeh va moghald mikhahad baraye bar avardane armanhaye idelogici khish ke solteh yk tabaghe ya grooh ra bar mardom mostaghar sazand!!!!!!!!! az tarighe bedast greftane ghodrate siyasi va servate meli jameh madani !!!!!!

 61. secular Says:

  یک گروه حقوق بشری جایزه سالانه پوليت كووسكايا را به صد فعال حقوق زنان در ایران اهداء کرده است.
  گروه حقوق بشری که مقر آن در لندن قرار دارد می گوید اعضاء کمپین یک میلیون امضاء .[گل][بوسه] با به مخاطره انداختن جان خود در تلاش هستند قوانین تبعیض آمیز کشورشان را تغییر دهند.
  این گروه تأکید کرد زنان ایرانی شهروندان درجه دو محسوب می شوند.
  جایزه انا پولیت کووسکایا به یاد خبرنگار روس مخالف کرملین که در سال ٢٠٠٦ در آپارتمانش در مسکو به قتل رسید اهداء می شود

  azizam, jameh madni ba kherad va dastane tavanmande shoma nazaninan nahdineh khahd shod !!!
  ba bate in piroozi ham be hame zannane iranzamin tabrik migooim !!!![گل][گل][بوسه]

 62. secular Says:

  آدمي طالب آزاديست تا کاملا همان باشد که هست. هرچه که انسان را از مدار آدميت خارج ميکند مورد نفرت آدميست و انسان خواستار رهايي از آن است. عقل خودبنياد هرگز سر تعظيم در مقابل ايدئولوژيها (طالبانيسم صهيونيسم ، کمونيست، سوسياليسم, پانيسم، ناسيوناليسم, سلطنت طلبان و …) در عصر مدرنيته فرود نخواهد آورد!!!!

  زمان جنگ عزيزانمان که در عراق زندگي ميکردند توسط صدام از کشور عراق رانده شدند!!! چند سال پيش بطور اتفاقي با يکي از اين هموطنان آشنا شدم!!!! اين يار دبستاني ميگفت که مادرم هميشه مصباح يزدي ، جنتي و مکارم شيرازي را به عربي نفرين ميکرد و ميگفت اين صهيونيسم ها بر ايران حاکم شدند و در عراق همه اين موضوع را ميدانند!!! بهمين علت خانواده من و امسال ما هميشه مورد آزار و اذيت بوديم و هستيم و بهر عنوان به ما وصله جاسوسي ميزند و اکثريت خانواده ها فرزنداني را در اوين داشتند !!! و بعد از گذراندن چندين سال در سياهچالهاي اوين, بشرطي که از وطن خارج شوند و ديگر باز نگردند آزاد ميگشتند !!!

 63. secular Says:

  پروفسور منوچهرجمالی:

  ایدهِ « جمهوریت »، هزاره ها
  ایدهِ بنیادیِ ملت ایران
  رویاروی ِ«حکومت پادشاهی»
  در واقعیت، بوده است

  http://www.jamali.info/ketabha/chegune_mellat_simorgh_mishavad/word/idee_jomhouriyyat.doc

 64. secular Says:

  کودکم امروز روز جهانی توست !!! خواستیم با گلی بدست و بوسه ای به گونه تان این روز را تبریک گوییم ولی از شرم توان نگاه کردن به چشمان دوخته به آینده ات را نداریم !!! سوگند به دستان کوچک و نگاه معصومانه ات تا آزادی کشور مادریمان ایرانزمین و بدست گرفتن قدرت سیاسی و ثروت ملی توسط جامعه مدنی از پای نخواهیم نشست !!! این روز فرخنده را به تمام مدافعین حقوق کودک تبریک عرض میکنیم !!!

  jonbeshe tahvol khahe Secular

 65. secular Says:

  کودکم امروز روز جهانی توست !!! خواستیم با گلی بدست و بوسه ای به گونه تان این روز را تبریک گوییم ولی از شرم, توان نگاه کردن به چشمان دوخته به آینده ات را نداریم !!! سوگند به دستان کوچک و نگاه معصومانه ات تا آزادی کشور مادریمان ایرانزمین و بدست گرفتن قدرت سیاسی و ثروت ملی توسط جامعه مدنی از پای نخواهیم نشست !!! این روز فرخنده را به تمام مدافعین حقوق کودک تبریک عرض میکنیم !!!

  jonbeshe tahvol khahe Secular
  16/7/88

 66. secular Says:

  اعترافيست كه زير شكنجه گرفته شده است و هيچ انسان خردانديشي آنرا نمي پذيرد !!!
  و از آنجا كه ولايت اوباش شناختي از عمق جنبش سبز آزادي نسل سوم ندارد با اينگونه حربه ها قصد دارد طرفداران
  كارتهاي سوخته پادشاهي و ساير ايدئولوژيها را كه در تعقيب جنبشند به
  نسل جوان و خردورز جنبش سبز تحميل كنند!!!!
  تا با اين تاكتيك از يك طرف جنبش سبز را وارد جنگهاي ايدئولوژيك كنند و در نتيجه باعث تجزيه جنبش گردند و از سوي ديگر جنگهاي تجربه كرده خود را بر راحتي به اجرا گذارد!!!
  غافل از آنكه عقل خود بنياد با كارتهاي خود ديگران را ببازي ميگيرد و قدرت مانور را از حريف ميگيرد !!!
  جنبش سبز جنبشيست روزنگر كه خواستهاي جوانان را منطبق با عصر مدرنيته دنبال ميكند !!!!

  jonbeshe tahvol khahe secular

 67. secular Says:

  علیزمانی معترضان به انتخابات در مردادماه، وی در جایگاه متهم حاضر شد و به عضویت در انجمن پادشاهی ایران اعتراف کرد
  ?????????????????????????????????????

  ————————-
  اعترافيست كه زير شكنجه گرفته شده است و هيچ انسان خردانديشي آنرا نمي پذيرد !!!
  و از آنجا كه ولايت اوباش شناختي از عمق جنبش سبز آزادي نسل سوم ندارد با اينگونه حربه ها قصد دارد طرفداران كارتهاي سوخته پادشاهي و ساير ايدئولوژيها را كه در تعقيب جنبشند به
  نسل جوان و خردورز جنبش سبز تحميل كنند!!!!

  تا با اين تاكتيك از يك طرف جنبش سبز را وارد جنگهاي ايدئولوژيك كنند و در نتيجه باعث تجزيه جنبش گردند و از سوي ديگر جنگهاي تجربه كرده خود را بر راحتي به اجرا گذارد!!!
  غافل از آنكه عقل خود بنياد با كارتهاي خود ديگران را ببازي ميگيرد و قدرت مانور را از حريف ميگيرد !!!
  جنبش سبز جنبشيست روزنگر كه خواستهاي جوانان را منطبق با عصر مدرنيته دنبال ميكند !!!!

  jonbeshe tahvol khahe secular

 68. secular Says:

  http://www.jamali.info/ketabha/chegune_mellat_simorgh_mishavad/word/preambel.doc

 69. secular Says:

  شعار جمهوری ایرانی و نگرانی رژیم – حشمت اله طبرزدی:
  برای این که شعار جمهوری ایرانی نه به مفهوم مخالفت با اسلام است!!!! و نه این که تعیین نوع حکومت اینده است???????????????. بدیهی است که حکومت اینده به رای مردم و در یک رفراندوم ازاد تعیین خواهد شد????????????????

  بوي هر چيز در آدمي غماض است و خود را لو ميدهد !!!
  امثالي مانند شما و نوري زاده … چهره سلطنت طلب خويش را نميتوانيد پنهان سازيد !!!

  نوع حاکميت را انسان هاي خرد انديش در خيابانها از پيش تعيين کرده اند !!! نسل جوان و خردورز ايرانزمين به خيابان نيامده اند تا خانواده ديکتاتوري را که غاصب جان و خرد و ثروت جامعه مدني بود دوباره بر خود حاکم سازند !!! حاکميت از آن خرد جمعي جامعه مدنيست و هرگز آن را با هيچ طبقه ، گروه , رهبر و شاهي تقسيم نخواهد کرد !!!!

  آنان که انقلاب خرد را به پيش ميبرند خود سرنوشت آينده کشور را در کف خيابانها رقم خواهند زد !!!

  13 آبان مجددا به ياوه گويهاي شما نيز پاسخ داده خواهد شد !!! و مهر تاييد ديگري بر جمهوري ايراني که ريشه در مردمشاهي دارد خواهد زد

  جمهوری ایرانی
  همان فرهنگشهراست
  که جامعه وحکومت را بربنیاد فرهنگ مردمی ایران میگذارد
  شـاه ، درفرهنگ اصیل ایران، فقط نام سیمرغ بوده است!!!!!!!!!!!!
  این ملتست که فقط خـدا, شاه , رهبر, پیشوا است

  همه قدرت رُبایان درتاریخ، این مقام را غصب کرده اند
  همه شاهان ایران و آخوندها و ايدئولوژيها ، غاصب حق مسلم ملت بوده اند

  قدرت سياسي و ثروت ملي از آن جامعه مدني است!!!!!!!!!!!!!!

 70. secular Says:

  شعار جمهوری ایرانی و نگرانی رژیم – حشمت اله طبرزدی:

  برای این که شعار جمهوری ایرانی نه به مفهوم مخالفت با اسلام است!!!! و نه این که تعیین نوع حکومت اینده است???????????????. بدیهی است که حکومت اینده به رای مردم و در یک رفراندوم ازاد تعیین خواهد شد????????????????
  ———————————————————————

  بوي هر چيز در آدمي غماض است و خود را لو ميدهد !!!
  امثالي مانند شما و نوري زاده … چهره سلطنت طلب خويش را نميتوانيد پنهان سازيد !!!!!!!!!!!!!

  نوع حاکميت را انسان هاي خرد انديش در خيابانها از پيش تعيين کرده اند !!! نسل جوان و خردورز ايرانزمين به خيابان نيامده اند تا خانواده ديکتاتوري که غاصب جان و خرد و ثروت جامعه مدني بوده اند را دوباره بر خود حاکم سازند

  حاکميت, قدرت سياسي و ثروت ملي از آن جامعه مدني است!!!!! و هرگز آن را با هيچ طبقه ، گروه , رهبر و شاهي تقسيم نخواهد کرد !!!!

  آنان که انقلاب خرد را به پيش ميبرند خود سرنوشت آينده کشور را در کف خيابانها رقم خواهند زد !!!

  13آبان مجددا به ياوه گويهاي شما نيز پاسخ داده خواهد شد !!! و مهر تاييد
  ديگري بر جمهوري ايراني که ريشه در مردمشاهي دارد خواهد زد!!!!!!!
  جمهوری ایرانی
  همان فرهنگشهراست
  که جامعه وحکومت را بربنیاد فرهنگ مردمی ایران میگذارد
  شـاه ، درفرهنگ اصیل ایران، فقط نام سیمرغ بوده است!!!!!!!!!!!!
  این ملتست که فقط خـدا, شاه , رهبر, پیشوا است
  همه قدرت رُبایان درتاریخ، این مقام را غصب کرده اند
  همه شاهان ایران و آخوندها و ايدئولوژيها ، غاصب حق مسلم ملت بوده اند

  Jonbeshe Tahvol khahe Secular

 71. secular Says:

  azizam
  ,
  Saltanat talban be donbale movazi sazi hastand
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  va saai darand ke az shoare ‹Na sharghi , Na gharbi , Dolate sabze Meli›
  be jaye jomhoori irani estafadeh shavad !!!!!!!!!!!!!!
  ta az an bahreh bardai konand!!!!!

  rooze 13 aban ba shoare jomhoori irani pasokhe mohkami be yave gooyan khahim dad !!!
  azizam , shoma nazaninan behtarin siyasat madarane jameh madani hastid !!!!
  va hakemiyat , ghodrate siyasi va servate meli az ane jameh madani ast !!!!

  kherad negah dare tan

 72. secular Says:

  مصاحبه نرگس کلهر، دختر مهدی کلهر، با خانم مخملباف که برای اکران فیلم خود در خارج از کشور

 73. secular Says:

  خامنه ای مرده .
  هرچند این خبر فعلا در حد شایعه است ولی شواهد و قرائن نشان می ده اوضاع عادی نیست
  http://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=7889

  لدین در خبر خود آورده است:
  دیروز بعد از ظهر ساعت 2.15 به وقت تهران (آیت الله) خامنه ای از حال رفته و به یک کلینیک مخصوص منتقل شده و هیچ کس بجز پسر و دکترش نتوانسته اند به او نزدیک شوند. مقامات رسمی و سری می گویند که شرایط او دست خداوند است.

  بنابر گزارشات، از حال رفتن برای (آیت الله) خامنه ای طبیعی است و آن به دلیل مسمومیت یا عوامل خارجی نبوده و افراد بیت ایشان می دانند که این هدیه ای از طرف خداوند است.

  شرایط (آیت الله) خامنه ای طی چند ماه گذشته به شدت بد شده و شرایط عصبی و روحی بدی را پیدا کرده است و آن به دو دلیل است:

  1- عدم توانایی او برای حل مشکلات پس از انتخابات و رد نظریات یک بخش مهم از مردم که به نحو دیگری فکر می کردند.

  2- از دست دادن موقعیت مذهبی با توجه به تقبیح روحانیون عالی مقام کشور از وضعیت پیش آمده در انتخابات.

  گزارشات رسیده نشان می دهد که تلاش (آیت الله) خامنه ای در چند هفته گذشته که به ماه هم نمی رسد برای بدست آوردن 1- یک اعتبار مثبت برای مشروعیت خود 2- نجات دادن جان فامیل خود و سرمایه های آنها خصوصا در سوریه و ترکیه. ـ حمل 8.5محموله میلیارد دلار بصورت شمش طلا و پول نقد که بوسیله ترکها توقیف گردید ـ

  شرایط اکنون نامشخص است اما آنچه مشخص است این است که در 24 ساعت گذشته او در «کما» بسر برده که نشان می دهد بزودی از کما خارج نخواهد شد و می میرد.

  اگر او فوت کند یک نبرد خونین بین رفسنجانی که دارای قدرت مذهبی است از یک طرف و احمدی نژاد که دارای قدرت سیاسی و دولتی است از طرف دیگر در کشور ایران به وقوع خواهد پیوست

  ——————————————–

  Hazfe systeme Rahbari khaste meli ast !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  جمهوری ایرانی
  همان فرهنگشهراست
  که جامعه وحکومت را بربنیاد فرهنگ مردمی ایران میگذارد.
  شـاه ، درفرهنگ اصیل ایران، فقط نام سیمرغ بوده است!!!!!!!!!!!!
  این ملتست که فقط خـدا, شاه , رهبر, پیشوا است.

  همه قدرت رُبایان درتاریخ، این مقام را غصب کرده اند.

  همه شاهان ایران و ايدئولوژيها (مذهبي، کمونيست، سوسياليسم, پانيسم، ناسيوناليسم, سلطنت طلبان و …) ، غاصب حق مسلم ملت بوده اند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 74. secular Says:

  متاسفانه قبل از اينكه خامنه اي جنايتكار محاكمه شود دار فاني را ودا گفت!!!
  روزنامه هاي روسيه و اروپايي اين خبر را ديروز چاپ كردند
  http://persianarchives.blogspot.com/2009/10/blog-post_15.html

  Hadaf
  Hazfe systeme rahbari !!!

  Greftane ghodrate siyasi va servate mli be daste jameh madani

  Jomhoori irani !!! bar asase manshore hoghooghe bashar (azadi-haye fardi va hoghooghe sharvandi)

  ————————————————–

  روشنفکر فرا-ايدئولوژيست نه برده ايدئولوژي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  چرا ايدئولوژيها (مذهبي، کمونيست، سوسياليسم, پانيسم، ناسيوناليسم, سلطنت طلبان و …)
  « جمهوری ایرانی » گرفتار وحشت شده اند؟

  Zira dar Jomhoori Irani, Ghodrate siyasi va servate meli az ane jameh madani ast va

  jonbesh-haye madani va sandicai ahzabe modrne siyasi-madani hastand ke ghi-yoomiyate khish ra be hich ideology va shah va rahbari nemi –separand !

  Gharne 21 gharne jamhe madani ast !!!!

 75. secular Says:

  http://www.jamali.info/falsafe/

 76. secular Says:

  http://www.jamali.info/falsafe/

  ارجحیت دادن هرشکلی از اجتماع چه شهرباشد وچه قوم باشد وچه ملت و امت باشد وچه حزب و طبقه باشد و … به فرد ،
  در حقيقت آزادی فردی را قربانی آزادی یک کل میکند

  اندیشیدن ، اندیشیدن به هنگام هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!. هنگام ، گشت گاهی از زمانست که روند نوکردن گذشته به آینده است . در هنگام ، گوهرگذشته ، به گوهری که میآید ، به آینده ، تحول داده میشود

  جمهوری ایرانی
  همان فرهنگشهراست
  که جامعه وحکومت را بربنیاد فرهنگ مردمی ایران میگذارد
  شـاه ، درفرهنگ اصیل ایران، فقط نام سیمرغ بوده است!!!!!!!!!!!!
  این ملتست که فقط خـدا, شاه , رهبر, پیشوا است

  همه قدرت رُبایان درتاریخ، این مقام را غصب کرده اند

  همه شاهان ایران و ايدئولوژيها (مذهبي، کمونيست، سوسياليسم, پانيسم، ناسيوناليسم, سلطنت طلبان و …) ، غاصب حق مسلم ملت بوده اند

 77. secular Says:

  نه شرقی نه غربی دولت سبزملی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  dolat yani: yk edeh az mardom ke dar gha-lam-ro moayani tahte hakemiyate
  moayani zendegi mikonand!!!!
  ke mansae dolat az nazare didgahe eghtesadi, hoghooghi va jameh shenasi morede baresi gharar migirad!!!!!

  hakemiyat yani: hagh, masooliyat
  ashkale hakemiyat :

  1. hakemiyate shakhse vahed ya tabaghe momtaz va gorooh (shah, rahabr, pishava , ideology-ha
  2. hakemiyat mardom ya demokrasi (jomhoriyat

  Chera be estende tarikh dolte meli mosadeh nabood gasht ???
  chom hakemiyat az ane tabaghe momtaz va khoda yagan shah bood!!!!

  chera khatami ba rai melat raise dolat gast shekast khord ?
  chon hakemiyat az ane rahbar ast !!!

 78. secular Says:

  سروران گرامي،

  آدمي با خردش پيدايش مييابد. در فرهنگ سکولاريسم بينش آدمي روند سر يابي عقل خودبنيادست که در انديشيدن آزموده ميشود زيرا حقيقت هم سري دارد که براي يافتنش بايد سرکشي کرد. هيچکس مالک حقيقت مطلق نيست, مدنيتي کاملست که هميشه خود را نو سازد!!! خرد مي سنجد و معيار گذارست.

  ايدئولوژيها آدمي را بي نياز از انديشيدن ميسازند تا جامعه را در انتخاب ارزشها به کنار گذارند. آدميان ملزم بپذيرش ارزشهاي ثابتند تا بدينسان قدرت را به آنان واگذارند و آنانرا منشا حاکميت و قانون گذاري نمايند.

  حاکميت عبارت است قدرت برتر فرماندهي بر دولت!!! يعني ساختار, حق و تکليف که منشا و مبدا قانون است.
  اشکال حاکميت عبارتند از:
  1.حاکميتهاي ايدئولوژيک شامل حاکميت هاي فردي (شاه ، رهبر ، پيشوا) و طبقاتي اشراف, کارگران, روحانيت (جمهوريهاي ايدئولوژيک)
  2. حاکميت دمکراسي (جمهور جامعه مدني)

  در عصر شکوفايي عقلانيت جامعه مدني مقدم بر دولت است که بنيانگذار حاکميتست. بعبارت ديگر جامعه مدني برابر است با حاکميت, زيرا جامعه مدني اصل ارزش آفرين در هم انديشيست که مولفه اش پي ريزي حاکميت قانونيست منطبق بر قوانين حقوق بشر براي احقاق حقوق شهروندي, آزاديهاي فردي, امنيت مدني-سياسي, اقتصادي و ..

  دولت در محدوده حاکميت جامعه مدني حرکت ميکند که وظيفه اش مديريت و نظارت بر اجراي قوانين حاکميت است, در حقيقت پيشبرنده اهداف حاکميت !!!
  به بيان ديگر دولت در حاکميتهايي غير از حاکميتهاي جامعه مدني تضاد آفرين و نا کارآمد است زيرا از يکسو دولت مکلف به برآوردن نيازهاي اجتماعي-سياسيت که جامعه از او ميخواهد و از سوي ديگر محدود به خطوط قرمزيست که حاکميت براي او ترسيم کرده است.

  در شرايط کنوني که حاکميت بر اثر مانورهاي خرد جمعي جامعه مدني دچار بحران عميق ساختاري گشته و براي نجات خويش بدنبال تغيير سيستم قدرتمداريست, ميبايست جنبشهاي مدني و سنديکايي بعنوان مولد از اين پس خواسته هاي استراتژيک خويش را بيش از پيش عنوان سازند تا اهداف قابل لمستر گردند و بدين وسيله بر وسعت عمليات در سطح طبقات متنوع اجتماعي گسترش يابد و گروههاي ديگر اجتماعي در کنار تحريم کنندگان مراکز سياسي و اقتصادي غارتگران قدرتمدار قرار گيرند.

  شعار جمهوري ايراني آرمان استراتژيک جامعه مدنيست که در آن دولت سبز معني ميبابد در غير اينصورت سرنوشت دولت سبز مصدق برايش رقم خواهد خورد زيرا حاکميت از آن شاه بود.

  گرامي باد ياد شهداي کودتاي 22 خرداد
  زنده باد فرزندان ايرانزمين
  زنده باد سکولاريسم (مکتب عقلانيت)
  arezu
  26/7/88

 79. secular Says:

 80. secular Says:

 81. secular Says:

 82. secular Says:

  حاکميت از آن جامعه مدني است!!!

  در سال 57 با فريبکاري از ملت خواسته شد براي تعيين سرنوشت خويش در رفراندمي شرکت کنند تا بدين وسيله حاکميت خويش را به حاکميت جعلي سپارند !!!
  دگرانديشان بظاهر مترقي هم نمي انديشيدن که رفراندم تعيين نوع حاکميت (مذهبي ،کمونيست، ناسيوناليسم، سوسياليسم , پادشاهي …) درست در مقابل حاکميت جامعه مدني قرار دارد !!! زيرا حق حاکميت جامعه مدني به زير کشيده گشته است و به زير سوال رفته !!! و با مغلطه اين رفراندم را بنام دمکراسي به ملت عرضه کردند!!!

  امروز هم مکاران و بيخردان جاه طلب با مطرح نمودن اينکه ما خواهان نظامي ??? سکولار و دمکراتيم که تعيين نوع حاکميت توسط ملت از طريق رفراندم تعيين گردد پا بميدان گذاشته اند.

  غافل از آنکه عقل خودبنياد هر تجربه اي را يکبار تجربه خواهد کرد و تکرار آن را جهل مرکب ميداند !!!
  حق حاکميت جامعه مدني (جمهور جامعه مدني) براي تسلط بر قدرت سياسي و ثروت ملي هرگز به زير سوال و رفراندم نخواهد رفت!!!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: